Гроші під відсоток

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

  1. На які потреби видають гроші під відсоток?
  2. Чи складно взяти гроші під відсотки?

Позичити кошти – це розповсюджена у всьому світі практика. Щоб швидко закрити певну фінансову потребу, позичаються гроші під відсоток, невелика сума, котру буде нескладно повернути. Хоча би раз у житті з таким проханням до родичів чи друзів звертався, напевне, кожен. Однак можна знайти необхідну суму і поза близьким колом спілкування – позичити у мікрофінансової компанії, наприклад, в Credit Kasa. У сучасному суспільстві це популярний вид послуг, який дозволяє за короткий проміжок часу вирішити термінове питання з фінансами.

На які потреби видають гроші під відсоток?

Чи видадуть кошти, якщо позичальник хоче ними розрахуватися за аренду квартири, сходити на концерт, поїхати до родичів, повернути борг, відремонтувати авто? У Credit Kasa кредит видають на будь-які споживчі потреби, тому витратити гроші ви зможете на власний розсуд.

Заявку на отримання позик подають онлайн, отримати гроші під низький відсоток – 0,01% на день – можуть, зокрема, клієнти, котрі не мають історії кредитування в компанії. Оформлення відбувається так:

  • заповнення форми: вказуєте паспортні та контактні дані;
  • уточнення деталей: в телефонній розмові слід відповісти на питання оператора;
  • очікування відповіді: система опрацьовує інформацію за заявкою;
  • отримання коштів: підписуєте договір, ви отримуєте переказ на карту.

Розмір позики може бути різним, в діапазоні від 600 до 20 000 грн. Строк повернення клієнт обирає самостійно: від 2 до 30 днів. Загальний строк кредитування – 365 днів.

Чи складно взяти гроші під відсотки?

У Credit Kasa прості та зрозумілі вимоги для отримання кредиту. Звернутися до компанії можуть люди, що працюють неофіційно, вже мають кредитні зобов’язання в інших компаніях, але не в Credit Kasa. Від позичальників не вимагають надати поручителів чи підтвердити свій дохід довідкою. Обов’язковими умовами отримання грошей в борг під невеликий відсоток є:

  1. Громадянство України.
  2. Наявність паспорту та ІПН.
  3. Вік від 18 до 75 років.

Оскільки кредит отримують онлайн, позичальнику знадобиться особиста банківська карта, на яку, після оформлення, перерахують кошти.

У Credit Kasa процес опрацювання звернень автоматизовано, тому час очікування відповіді за заявкою складає приблизно 8 хвилин. Позичальник за короткий проміжок часу дізнається, чи отримає він позику під відсотки, навіть якщо відправив заявку в неурочні години – Credit Kasa працює 24/7.

Продуманий не лише процес оформлення позики, але і повернення коштів. Слід лише обрати зручний варіант: на сайті компанії, в терміналах самообслуговування, в касі банку.

Звернутися до Credit Kasa за невеликим кредитом, коли того потребують обставини – розумне рішення. Все рідше друзі та знайомі відгукуються на прохання допомогти фінансово. А ось у Credit Kasa високий відсоток схвалення заявок постійних клієнтів. Відповідно, ви можете розраховувати, що отримаєте гроші під відсоток на будь-яку потребу, швидко і без складних бюрократичних процедур. Ви не витратите багато часу на оформлення – відповідь після подачі заявки приходить менше, ніж за 10 хвилин.