Кредит студентам

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Видача кредитів для студентів без офіційного працевлаштування
 2. Оформлення кредиту доступне студентам із будь-якого куточка країни
 3. Як сплатити позику студентам онлайн?

Додаткова фінансова підтримка під час навчання у ВУЗі – це хороше рішення цілої низки нагальних проблем. Оформивши позику, не доведеться думати, як сходити у кіно, купити подарунок на день народження, придбати необхідну літературу, відправитися з друзями у похід. Але отримати кредит студентам іноді важко, оскільки офіційний дохід мають не всі з них. Деякі оформлені не за трудовою, займаються сезонними підробітками, а то і зовсім пишуть курсові на замовлення. І якщо під час оформлення позики вимагають довідку про доходи чи виписку з відділу кадрів, то це ускладнює ситуацію.

Видача кредитів для студентів без офіційного працевлаштування

Credit Kasa не вимагає офіційного підтвердження доходів у своїх позичальників та кредитує з 18 років. Тому подати заявку на позику може будь-який студент, у якого є трудовий дохід – його потрібно зазначити в анкеті при поданні заявки. Credit Kasa не вимагає вказувати телефони родичів та поручителів, а тому треті особи не будуть інформовані про те, що ви звернулися за позикою до МФО.

Умови отримання студентського кредита не відрізняються від загальних умов кредитування у компанії. Звернутися за позикою може будь-який громадянин України віком від 18 до 75 років, який має при собі паспорт та ІПН. Умови позики наступні:

 • доступна сума – від 600 до 20 000 грн;
 • періодичність сплати відсотків (обирає клієнт) – від 2 до 30 днів;
 • загальний строк кредитування – 365 днів.

При оформленні заявки, клієнт вибирає розмір позики та термін, протягом якого йому буде комфортно погасити позику або виплатити відсотки за нею. Але користуватися позиченими коштами можна до 365 днів, оплачуючи частинами тіло кредиту та відсотки за позикою у зазначені в договорі дні.

Оформлення кредиту доступне студентам із будь-якого куточка країни

Доступність позики від Credit Kasa полягає не тільки у відсутності довідки про доходи та лояльних умовах. Але й у можливості оформити позику з будь-якого населеного пункту країни, оскільки процес подання заявки, схвалення кредиту та виплати коштів є повністю віддаленим. Це можливість отримати кредит для студентів України, незалежно від місця проживання. Необхідно лише:

 1. Вибрати параметри кредитування – суму і строк.
 2. Оформити заявку, заповнити анкету та надати необхідні для верифікації дані.
 3. Відповісти на запитання оператора по телефону.
 4. Отримати відповідь по заявці.
 5. Підписати електронний договір кредитування.
 6. Отримати гроші на картку.

Усі ці дії займають мінімум часу. Наприклад, відповідь по заявці надходить протягом 8 хвилин з моменту надсилання даних. А кредитні кошти надходять на картку за 1-2 хвилини після підписання договору.

Оформлюються позики онлайн 24/7, студентам це може бути актуально, оскільки їхнє життя насичене подіями. Завдяки автоматизації процесів обробка звернень від позичальників у Credit Kasa здійснюється і в неурочний час: вночі, на вихідних.

Щоб отримати позику, потрібно трохи вільного часу, телефон, інтернет, ваша банківська карта, паспорт та ІПН. Такий набір доступний будь-якому сучасному студенту.

Як сплатити позику студентам онлайн?

Дуже важливо не лише отримати позику з мінімальними труднощами, а й з комфортом повернути кредитні кошти. У Credit Kasa погашення позики також віддалене – позичальник обирає найзручніший для нього варіант:

 • сплатити на сайті, через особистий кабінет;
 • у терміналі самообслуговування;
 • у касі будь-якого банку, на реквізити компанії.

Повернути можна всю суму одразу, або виплатити відсоток і частину тіла кредиту. Строк повернення регулюється договором, у якому зафіксовано всі дати оплат.

Як бути, якщо виникли проблеми із поверненням кредиту? У студента без роботи по трудовій може статися затримка зарплати, він може отримати не той дохід, на який розраховував. У разі, якщо важко виплатити позику достроково, можна оплатити відсотки за позикою та продовжити користуватися грошима. Адже загальний строк кредитування становить 365 днів.

Віддалене оформлення та оплата, швидке рішення щодо позики та перерахування коштів – ті переваги кредитування в Credit Kasa, які оцінять молоді люди.