Терміновий кредит

Акція
Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 15 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2 дні 140 днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Якою може бути швидка позика і в чому її вигода?
 2. Процедура оформлення термінової позики в компанії Credit Kasa
 3. У чому ще вигода отримання позики швидко?
 4. Як не пошкодувати, оформивши самий швидкий у вашому житті кредит онлайн?

Чим складніша ситуація, яка потребує фінансової донації, тим простішим, зрозумілішим і доступнішим має бути кредит. Послуга онлайн – означає швидко. А у питаннях вирішення фінансових труднощів – це не поспіх, а раціональний підхід. Що оберете ви: пачку довідок, довгі черги, пояснення з клерками, відмова в декількох банках, чи можливість отримати необхідну суму, зробивши пару кліків?

Якою може бути швидка позика і в чому її вигода?

Сервіси мікрокредитування в Україні з'явилися недавно, але за короткий час стали конкурентами банків. Секрет успіху у клієнтоорієнтованості та сучасному підході. Якщо в банку позичальник повинен переконати, що вартий довіри, збираючи стоси паперів, то у онлайн-сервісів високий відсоток схвалення заявок.

МФО, що займаються видачею швидких позик, пропонують клієнту можливість вибора суми, способів оплати, не прив'язані до однієї банківської картки, клієнт може використовувати свої карти будь-яких банків, створюють спеціальні пропозиції, роблять знижки та акції.

Credit Kasa є мікрокредитною організацією і також пропонує клієнтам увесь набір переваг сучасного сервісу:

 • Простий набір документів: паспорт та ідентифікаційний код;
 • Доступно для громадян від 18 до 75 років;
 • Швидке оформлення: онлайн позика за 5 хвилин;
 • Без офіційного працевлаштування;
 • До 20 000 грн;
 • На будь-які потреби: покупки, лікування, оплата рахунків, відпустка;
 • Без поручителів та довідок;
 • Високий відсоток схвалення заявок;
 • Мінімальний час очікування відповіді по заявці.

Процедура оформлення термінової позики в компанії Credit Kasa

Щоб подати звернення, потрібен інтернет, паспорт і код, кредитна карта на ім'я позичальника. Та ще уважність – заповнити анкету без помилок. Процедура створення і подачі заявки інтуїтивно зрозуміла, навіть люди, що сумніваються у своїх навичках, без особливих зусиль візьмуть швидкий кредит, оформивши його онлайн. Достатньо керуватися інструкцією та виконувати пункт за пунктом:

 1. Вкажіть у формі дані про себе і контактний номер телефону;
 2. Уточніть деталі заявки, коли вам зателефонує представник компанії;
 3. Дочекайтеся відповіді щодо вашого звернення;
 4. Отримайте гроші на вказаний номер карти.

Усі ці етапи ви проходите лише раз, коли вперше звертаєтесь до фінустанови. Маючи історію кредитування в компанії, створення нової заявки та отримання суми – справа 3-х хвилин.

У чому ще вигода отримання позики швидко?

Економія часу – вагома причина звернутися не у банк, а до МФО. Однак кожен позичальник думає і про вигідні умови, і про те, як повертати кредит. У Credit Kasa ці аспекти кредитування не менш комфортні для позичальника.

Стандартна відсоткова ставка для швидкої позики, оформленої онлайн – 3% на день. І більше ніяких прихованих платежів, страховок, неочікуваних для користувача комісій. У деяких випадках кредитні кошти видаються і під менший відсоток – це пільгова відсоткова ставка. Такою, наприклад, можна скористатися, якщо ви звернулися за послугами компанії уперше.

Якщо у вас на меті було швидко взяти кредит, це не означає, що виплачувати його потрібно з тим самим поспіхом. Строк кредитування – 300 днів, оформлюючи позику, ви вказуєте комфортний для вас строк сплати відсотків. При цьому кредит можна погасити достроково у будь-який час, за термінове погашення ви нічого не сплачуєте.

Оплатити кредит можна на сайті, в терміналах самообслуговування, через касу банка, як єдиним платежем, так і частково: відсоток і частину тіла позики, потім – залишок боргу. Останнє не тільки зручно, але і вигідніше позичальнику – відсоток нараховується на тіло позики, тому щоразу сплачуватиметься менша сума.

Як не пошкодувати, оформивши самий швидкий у вашому житті кредит онлайн?

Ось ви отримали гроші, владнали термінові справи, життя тече в звичному руслі. Але стається всяке, наприклад, ви отримали не той дохід, на який розраховували, або і зовсім працедавець затримав розрахунок. Та борг перед компанією ніхто не відміняв, зобов'язання ви на себе взяли, коли звернулися за грошима терміново в борг.

Як уникнути фінансових ризиків, якщо не в змозі повернути позику в означений час? Заявлений вами при оформленні строк – це строк обов'язкової сплати відсотків за отримані кредитні кошти. До закінчення цього періоду необхідно внести оплату в розмірі вказаної у договорі суми за користування позикою. Якщо ви сплатили відсотки, можете продовжувати користуватися кредитними коштами, але не більше 300 днів. У цей період вам потрібно буде вносити оплату за користування у дні, передбачені вашим договором, доки не повернете увесь борг. Така процедура зберігає за клієнтом право користуватися зниженою відсотковою ставкою весь період кредитування. Якщо допускається просрочка, то ви не можете користуватися кредитом за зниженою відсотковою ставкою, а тільки за стандартною – 3% на день.

Мікрокредитування – це клієнтоорієнтований сервіс, який думає про потреби своїх позичальників не лише на етапі, коли ті беруть мікрозайм та хочуть терміново отримати на карту кошти. Але і на етапі повернення. І навіть при повторному зверненні – умови співпраці з постійними користувачами передбачають більш лояльний підхід, як у оформленні, так і стосовно умов кредитування, що пропонуються.

Credit Kasa – це не просто кредитування, а партнерство.