Терміновий кредит

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Якою може бути швидка позика і в чому її вигода?
 2. Процедура оформлення термінової позики в компанії Credit Kasa
 3. У чому ще вигода отримання позики швидко?
 4. Як не пошкодувати, оформивши самий швидкий у вашому житті кредит онлайн?

Чим складніша ситуація, яка потребує фінансової донації, тим простішим, зрозумілішим і доступнішим має бути кредит. Послуга онлайн – означає швидко. А у питаннях вирішення фінансових труднощів – це не поспіх, а раціональний підхід. Що оберете ви: пачку довідок, довгі черги, пояснення з клерками, відмова в декількох банках, чи можливість отримати необхідну суму, зробивши пару кліків?

Якою може бути швидка позика і в чому її вигода?

Сервіси мікрокредитування в Україні з'явилися недавно, але за короткий час стали конкурентами банків. Секрет успіху у клієнтоорієнтованості та сучасному підході. Якщо в банку позичальник повинен переконати, що вартий довіри, збираючи стоси паперів, то у онлайн-сервісів високий відсоток схвалення заявок.

МФО, що займаються видачею швидких позик, пропонують клієнту можливість вибора суми, способів оплати, не прив'язані до однієї банківської картки, клієнт може використовувати свої карти будь-яких банків, створюють спеціальні пропозиції, роблять знижки та акції.

Credit Kasa є мікрокредитною організацією і також пропонує клієнтам увесь набір переваг сучасного сервісу:

 • Простий набір документів: паспорт та ідентифікаційний код;
 • Доступно для громадян від 18 до 75 років;
 • Швидке оформлення: онлайн позика за 5 хвилин;
 • Без офіційного працевлаштування;
 • До 20 000 грн;
 • На будь-які потреби: покупки, лікування, оплата рахунків, відпустка;
 • Без поручителів та довідок;
 • Високий відсоток схвалення заявок;
 • Мінімальний час очікування відповіді по заявці.

Процедура оформлення термінової позики в компанії Credit Kasa

Щоб подати звернення, потрібен інтернет, паспорт і код, кредитна карта на ім'я позичальника. Та ще уважність – заповнити анкету без помилок. Процедура створення і подачі заявки інтуїтивно зрозуміла, навіть люди, що сумніваються у своїх навичках, без особливих зусиль візьмуть швидкий кредит, оформивши його онлайн. Достатньо керуватися інструкцією та виконувати пункт за пунктом:

 1. Вкажіть у формі дані про себе і контактний номер телефону;
 2. Уточніть деталі заявки, коли вам зателефонує представник компанії;
 3. Дочекайтеся відповіді щодо вашого звернення;
 4. Отримайте гроші на вказаний номер карти.

Усі ці етапи ви проходите лише раз, коли вперше звертаєтесь до фінустанови. Маючи історію кредитування в компанії, створення нової заявки та отримання суми – справа 3-х хвилин.

У чому ще вигода отримання позики швидко?

Економія часу – вагома причина звернутися не у банк, а до МФО. Однак кожен позичальник думає і про вигідні умови, і про те, як повертати кредит. У Credit Kasa ці аспекти кредитування не менш комфортні для позичальника.

Стандартна відсоткова ставка для швидкої позики, оформленої онлайн – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). І більше ніяких прихованих платежів, страховок, неочікуваних для користувача комісій. У деяких випадках кредитні кошти видаються і під менший відсоток – це пільгова відсоткова ставка. Такою, наприклад, можна скористатися, якщо ви звернулися за послугами компанії уперше.

Якщо у вас на меті було швидко взяти кредит, це не означає, що виплачувати його потрібно з тим самим поспіхом. Строк кредитування – 365 днів, оформлюючи позику, ви вказуєте комфортний для вас строк сплати відсотків. При цьому кредит можна погасити достроково у будь-який час, за термінове погашення ви нічого не сплачуєте.

Оплатити кредит можна на сайті, в терміналах самообслуговування, через касу банка, як єдиним платежем, так і частково: відсоток і частину тіла позики, потім – залишок боргу. Останнє не тільки зручно, але і вигідніше позичальнику – відсоток нараховується на тіло позики, тому щоразу сплачуватиметься менша сума.

Як не пошкодувати, оформивши самий швидкий у вашому житті кредит онлайн?

Ось ви отримали гроші, владнали термінові справи, життя тече в звичному руслі. Але стається всяке, наприклад, ви отримали не той дохід, на який розраховували, або і зовсім працедавець затримав розрахунок. Та борг перед компанією ніхто не відміняв, зобов'язання ви на себе взяли, коли звернулися за грошима терміново в борг.

Як уникнути фінансових ризиків, якщо не в змозі повернути позику в означений час? Заявлений вами при оформленні строк – це строк обов'язкової сплати відсотків за отримані кредитні кошти. До закінчення цього періоду необхідно внести оплату в розмірі вказаної у договорі суми за користування позикою. Якщо ви сплатили відсотки, можете продовжувати користуватися кредитними коштами, але не більше 365 днів. У цей період вам потрібно буде вносити оплату за користування у дні, передбачені вашим договором, доки не повернете увесь борг. Така процедура зберігає за клієнтом право користуватися зниженою відсотковою ставко* весь період кредитування. Якщо допускається просрочка, то ви не можете користуватися кредитом за зниженою відсотковою ставкою, а тільки за стандартною – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту).

Мікрокредитування – це клієнтоорієнтований сервіс, який думає про потреби своїх позичальників не лише на етапі, коли ті беруть мікрозайм та хочуть терміново отримати на карту кошти. Але і на етапі повернення. І навіть при повторному зверненні – умови співпраці з постійними користувачами передбачають більш лояльний підхід, як у оформленні, так і стосовно умов кредитування, що пропонуються.

Credit Kasa – це не просто кредитування, а партнерство.

* У випадку, якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.