Кредит без довідки про доходи

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Кому схвалять кредит без довідки про доходи?
 2. Як довго обробляється заявка на кредит без офіційного підтвердження доходу?
 3. На яких умовах видають кредити без підтвердження?

Що робити людині, яка хоче трохи грошей до зарплати, а знайомі відмовилися дати в борг? Вийти із ситуації просто – взяти кредит без підтвердження доходу. Кредитування без довідок і формальностей робить мікрокредити такими популярними в наші дні.

Ніхто не хоче витрачати час на отримання офіційного документа лише тому, що не вистачає кількох сотень гривень, аби залатати дірку в бюджеті. Для громадян, що працюють не за трудовою, займаються заробітчанством, фрілансом це і зовсім не доступна опція. Але всі ці люди платоспроможні позичальники, готові оплачувати позичку.

Кому схвалять кредит без довідки про доходи?

Credit Kasa не вимагає документального підтвердження доходів, поручителів, застави, тому ці позики доступні кожному, хто зіткнувся з фінансовими негараздами. Отримати позику можуть громадяни України від 18 до 75 років, позичальник повинен мати паспорт та ідентифікаційний код, банківську карту на своє ім'я, а також регулярний трудовий дохід. У заявці вказується джерело прибутку, з якого позичальник планує повернути позику, офіційного підтвердження Credit Kasa не вимагає.

Оформлення проходить за простим і зрозумілим алгоритмом. Форма заявки на кредит без документального підтвердження доходу заповнюється на сайті, схвалення звернення, підписання договору та переказ коштів також відбувається віддалено. Щоб оформити позику, слід виконати такі дії:

 • заповнити анкету на сайті, уважно і точно вказавши паспортні дані та інформацію про себе;
 • пройти ідентифікацію в системі НБУ BankID або завантажити скан-копії паспорта та ІПН в спецформу;
 • відповісти на дзвінок і уточнити деталі позики оператору компанії;
 • дочекатися СМС з рішенням за заявкою;
 • підписати договір і отримати автоматичний грошовий переказ.

Якщо клієнт звертається за споживчим кредитом без поручительства і підтвердження доходу повторно, процедура оформлення спрощується, не потрібно заповнювати анкету, дані збережуться в системі.

Відсутність офіційного доходу змушує студентів, пенсіонерів, людей, які живуть з підробітків, сумніватися в тому, чи зможуть вони отримати позичку, адже їм складно підтвердити свій дохід. Credit Kasa кредитує всі ці категорії громадян, пропонуючи позики на будь-які цілі без довідок про доходи.

Як довго обробляється заявка на кредит без офіційного підтвердження доходу?

Процедура обробки звернень клієнтів автоматизована, подати заявку і отримати кошти можна цілодобово, без вихідних. Часу на проходження реєстраційних етапів, верифікації, ідентифікації потрібно небагато. Орієнтовний час кожного етапу:

 1. Заявка на кредит без підтвердження доходу і застави заповнюється від 5 до 15 хвилин, залежно від навичок користувача. При повторному зверненні – набагато швидше, оскільки дані зберігаються в системі.
 2. Прийняття рішення за заявкою – до 8 хвилин після розмови з оператором. Якщо це повторне звернення – до 3 хвилин.
 3. Перерахування коштів – протягом 1-2 хвилин після підписання договору.

На яких умовах видають кредити без підтвердження?

Credit Kasa може позичити від 600 до 20 000 грн, видаються кошти з періодичністю сплати відсотків від 2 до 30 днів. Позику можна повернути раніше зазначеного терміну, або користуватися коштами максимальний строк кредитування – 365 днів – сплативши відсотки до закінчення чергового періоду сплати відсотків.

Ставка за кредитами без довідок і підтвердження доходів для нових клієнтів Credit Kasa – 0,01% на день. Це практично безвідсоткова позика, адже сума до сплати мало чим відрізняється від тієї, що взяли в борг. Якщо позичали менше 10 000 грн, то відсоток в день буде до 1 грн. Тим, хто вже є клієнтом компанії і зарекомендував себе, як дисциплінований платник, пропонується знижена відсоткова ставка 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту)*. Стандартна ставка компанії – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту).

Позичати без офіційного підтвердження доходу вигідно – кредит видадуть швидко, конфіденційно, без ускладнень для позичальника. Позики від Credit Kasa мають усі згадані переваги.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.