Кредит до зарплати на карту

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

  1. Хто зацікавиться кредитом в МФО до зарплати?
  2. Позичили у друга чи взяли позику в фінустанові до зарплати – різниця невелика
  3. Які умови діють за терміновими позиками до зарплати?

Залишилося пару днів до зарплати, але екстрено знадобилася невелика сума – з ким такого не бувало? У дні перед зарплатнею позичати у знайомих немає сенсу, вони також розтягують бюджет до розрахункового дня. Вирішити ситуацію можна за допомогою позики до зарплати без високих відсотків – невелика позичка, котру просто отримати та ще простіше повернути.

У Credit Kasa для цього знадобиться паспорт і код, телефон, банківська карта на ваше ім'я. І десять хвилин часу. Навіть з дому не потрібно виходити, адже процес оформлення віддалений, а потрібна сума надійде на карту.

Хто зацікавиться кредитом в МФО до зарплати?

Бюджет розписаний до копійки, а тут несподівано зламався побутовий прилад, заглючив телефон, у дитини в школі планується захід, потрібно викупити квиток на потяг, родичі напросилися в гості – усіх ситуацій не перелічити. Друзі не в змозі допомогти, але і в кредити залазити не хочеться, займатися з довідками і документами, тим більше, що гроші будуть через день-два. У таких випадках виручить Credit Kasa з пропозицією онлайн позики до зарплати.

Для її оформлення не потрібні довідки про доходи, виписки з трудової, офіційне працевлаштування, поручителі – виключено всі бюрократичні затримки. Повернути отриману суму можна вже на наступний день, така можливість передбачена договором. А звернутися за грошима можуть всі, адже вимоги до позичальників досить прості:

  • громадянство України;
  • вік від 18 до 75 років;
  • наявність банківської карти на ім’я позичальника;
  • трудовий дохід.

Звертатися за грошима в борг на невеликий строк або до зарплати можуть всі категорії громадян, в тому числі і офіційно не працевлаштовані, що працюють по проектно, сезонно, фрілансери, студенти та пенсіонери. Адже офіційного підтвердження доходу Credit Kasa не вимагає. Досить уточнити джерело вашого прибутку, з якого ви повернете борг.

Позичили у друга чи взяли позику в фінустанові до зарплати – різниця невелика

У друзів – значить, безкоштовно. А ось МФО попросить за користування грошима відсоток. У Credit Kasa існує пільгова відсоткова ставка – всього 0,01% на день для нових клієнтів. З таким низьким відсотком позичальник повертає компанії практично ту ж суму, що і позичив. Тому немає суттєвої різниці в тому, чи скористатися до зарплати запропонованим кредитом, чи попросити в борг у знайомих. Але у позики є і додаткові плюси:

  1. Не потрібно пояснювати. Позика видається на будь-які потреби, тому немає необхідності аргументувати, навіщо вам знадобилися гроші. З другом це навряд чи можливо.
  2. Максимальний строк кредитування – 365 днів. Якщо немає можливості повернути в заявлений проміжок, можна оплатити відсотки до закінчення терміну і продовжити користуватися грошима до 365 днів. Не всі друзі готові стільки чекати. 
  3. Часткове погашення. Якщо важко повернути всю суму, можна сплатити відсотки і частину тіла кредиту. 

Звертаючись в Credit Kasa, ви не ризикуєте зіпсувати відносини з родичами або друзями, якщо трапиться форс-мажор з поверненням коштів. Фінанси і дружбу краще розділяти. 

Які умови діють за терміновими позиками до зарплати?

Credit Kasa пропонує в борг суму від 600 до 20 000 грн, плановий термін платежів за кредитом обирається клієнтом і коливається від 2 до 30 днів. Під час заповнення заявки позичальник самостійно вказує ці параметри, зважаючи на свої обставини. Борг можна повернути раніше заявленого терміну, при цьому буде перерахована плата за користування кредитом.

Нові клієнти можуть користуватися грошима у борг до зарплати за пільговою відсотковою ставкою – 0,01% на день. При повторному зверненні, дисциплінованим платникам, які вчасно виконують свої зобов'язання, компанія пропонує знижену відсоткову ставку – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Стандартна відсоткова ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Плата за користування кредитом залежить від терміну та розміру позики, вона фіксується в договорі. У Credit Kasa немає прихованих комісій, платежів і страховок.

Якщо обставини склалися так, що без грошей в кредит до зарплати не обійтися, обирайте Credit Kasa, сервіс, де їх можна отримати швидко і під мінімальний відсоток.