Гроші в борг

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Кому компанія видає гроші у борг і на яких умовах
 2. Сучасне рішення – взяти гроші в борг, не виходячи з дому
 3. Як розпоряджатися кредитними грошима та виплачувати борг

Важко знайти людину, яка ніколи не позичала у друзів чи знайомих. Але сьогодні така практика вже не надто поширена, оскільки простіше взяти гроші в кредит, звернувшись онлайн до мікрофінансової організації, ніж обтяжувати друзів проханнями про борг. До того ж не всі хочуть пояснювати причину, чому їм знадобилася стороння фінансова допомога. А ось у Credit Kasa позичальнику не потрібно пояснювати, на що він витратить кредитні кошти – позики видають на будь-які потреби. А ще тут не вимагають офіційного підтвердження доходів, поручителів, застави. Що спрощує процедуру оформлення та робить її зрозумілою та швидкою.

Кому компанія видає гроші у борг і на яких умовах

Отримати позику від компанії Credit Kasa можуть повнолітні громадяни України, які ще не досягли віку 75 років, мають паспорт та ІПН, а також власну банківську картку для переказу коштів. Credit Kasa не вимагає офіційного підтвердження доходу, довідки про доходи, виписок про трудовий стаж. Тому звернутися до компанії за позикою можуть неофіційно працюючі люди, самозайняті, сезонні працівники, студенти та пенсіонери.

Можливість отримати позику є і у людей із поганою кредитною історією, оскільки Credit Kasa кожне звернення розглядається в індивідуальному порядку. Оформлюється кредит без поручителів, гроші в борг видають без застави, а також від позичальника не вимагають телефонних номерів знайомих або родичів. Параметри позики такі:

 • розмір позики – від 600 до 20 000 грн;
 • періодичність сплати відсотків кредитування – від 2 до 30 днів;
 • загальний строк кредитування – 365 днів.

Щодо відсоткової ставки, то вона може бути різною. Стандартна відсоткова ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Але Credit Kasa пропонує знижену відсоткову ставку* – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту) – постійним клієнтам, які зарекомендували себе надійними платниками та не допускали прострочок при оплаті минулих позик. А ось ті, хто вперше бере гроші в борг, оформлюючи онлайн позику в компанії, можуть скористатися спеціальною пільговою ставкою – 0,01% на день.

У Credit Kasa відсутні будь-які приховані платежі за позикою – всі умови зафіксовані в договорі, з яким клієнт ознайомлюється при підписанні. Немає жодних замаскованих комісій, страховок чи оплат.

Сучасне рішення – взяти гроші в борг, не виходячи з дому

До переваг позики Credit Kasa можна віднести не тільки лояльні умови, але й простоту оформлення. Подається заявка віддалено, оформлюється на сайті компанії. Для цього потрібен вихід в інтернет, телефон, паспорт та ІПН, банківська картка на ім'я клієнта. Оскільки і підписання договору, і перерахування коштів здійснюється онлайн, то послуга кредитування доступна громадянам, які проживають у будь-якому куточку України. Це гарна нагода для всіх отримати швидкі гроші на карту, без складних процедур і збору довідок. Покрокове оформлення виглядає так:

 1. Заповнення заявки. У спеціальній формі вибрати суму та строк, в який позичальник має намір повернути кредит, внести в анкету паспортні та особисті дані.
 2. Уточнення деталей за позикою. Відповісти на дзвінок оператора та обговорити деталі вашого звернення.
 3. Відповідь по заявці. Рішення надходить в СМС на номер, що ви вказали при заповненні.
 4. Підписання договору. Договір кредитування ви отримуєте в електронному вигляді, у ньому зафіксовано всі важливі аспекти позики – відсоткову ставку, дату внесення оплат.
 5. Перерахування коштів. Сума позики перераховується на картку, вказану в анкеті.

Як розпоряджатися кредитними грошима та виплачувати борг

Credit Kasa видає кошти на будь-які потреби, а тому не вимагає від клієнта цільового використання коштів – ви вільні витратити їх на власний розсуд.

При поверненні коштів слід чітко дотримуватися строків та умов, на яких ви отримували гроші у борг. Обраний клієнтом строк, в який клієнт має намір повернути кредит – це перший період нарахування відсотків і одночасно проміжки часу, протягом яких надалі слід сплачувати відсотки за користування кредитом. Загальний строк кредитування – 365 днів, можна користуватися позиченими коштами весь цей період, виплачуючи відсотки і, частинами, тіло кредиту.

Сплатити позику так само просто, як і взяти в кредит – можна оплатити грошима або онлайн переказом: готівка приймається в терміналі самообслуговування чи касі банку, електронний переказ – на сайті компанії.Необхідність у додатковому фінансуванні може виникнути будь-якої хвилини. Але завжди можна взяти гроші в борг у мікрофінансової організації онлайн і з честю вийти із скрутного становища. Оформити позику в Credit Kasa – це швидко вирішити фінансові негаразди.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.