Кредит без застави

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Які переваги має кредит без застави?
 2. Умови отримання позики без застави
 3. Чи просто взяти гроші без застави?
 4. Що ще треба знати, беручи гроші в борг без застави?

В сфері небанківського кредитування існує два види позик – забезпеченого типу, коли позичальник залишає кредитору своє цінне майно, і кредит без застави. Раніше Україна широко практикувала заставне кредитування, ломбарди існують давно, тому звичніше принести матеріальну цінність та виручити за неї гроші. Але сьогодні ситуація докорінно змінилася – мікрокредитування стало найбільш доступним, простим і надійним способом вирішити фінансові проблеми.

Які переваги має кредит без застави?

Головна перевага такого виду позички – вам не потрібно шукати цінність, щоб отримати кошти в борг. Людина, що хоче позичити у компанії, може не володіти цінним майном, або ж його проблемно віддати під заставу. Наприклад, не кожен зможе залишитися без телефона чи робочого ноутбука, адже в такому разі втратить більше, залишившись без можливості вести справи. Ще для користувачів перевагами таких позик є швидкість отримання кредитних коштів, просте оформлення, технологічність, доступність. Наприклад, у Credit Kasa діють мінімальні обмеження для позичальників. Отримати необхідну суму можна 24/7, якщо ви відповідаєте наступним вимогам:

 • наявність паспорта і ІПН;
 • громадянство України;
 • вік від 18 до 75 років;
 • наявність трудового доходу.

Переказ перераховується на банківську карту, яка оформлена на ім’я позичальника. Credit Kasa не висуває строгих і нездійсненних вимог для отримання кредиту: видається без застави, не вимагаються довідки про доходи, поручителі чи виписки з трудової.

Такий підхід до процедури видачі мікропозики робить цей сервіс доступним для неофіційно працюючих громадян, людей, що працюють сезонно чи по проектно, студентів, пенсіонерів – для всіх, кому з високою вірогідністю відмовлять у фінустановах традиційного типу. Адже офіційного підтвердження доходу не вимагають, достатньо лише вказати в анкеті джерело прибутку.

Умови отримання позики без застави

При зверненні за позикою, клієнт може обрати бажану суму позички – від 600 до 20 000 грн та періодичність сплати відсотків від 2 до 30 днів. Ці параметри вказуються на кредитному калькуляторі, тут також автоматично виводиться сума відсотків за обраний клієнтом строк користування. Відсоткова ставка різна, пропонуються вигідні кредитні рішення для позичальників:

 1. Пільгова відсоткова ставка 0,01% на день – якщо позичальник вперше звертається за споживчим кредитом без застави в Credit Kasa.
 2. Знижена відсоткова ставка* 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту) – для дисциплінованих позичальників з досвідом кредитування в компанії.
 3. Стандартна відсокова ставка 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту) – застосовується до позичальників, котрі допускають прострочення при погашенні відсотків за кредитом.

У Credit Kasa ви не просто можете отримати позику без застави і підтвердження доходу, тобто без зайвого офіціозу та складних процедур, але і під вельми вигідний відсоток. Пільгова ставка від Credit Kasa – це відмінний бонус для тих, хто вирішив випробувати беззаставне кредитування, адже сума до повернення практично не відрізняється від тієї, що позичали (звісно, за умови своєчасного погашення).

Чи просто взяти гроші без застави?

Сама процедура оформлення проста і не викличе проблем у користувачів будь-якого рівня. Знадобиться вихід в інтернет, телефон, паспорт та ІПН, банківська карта на ваше ім’я. Час значення не має, адже оформлення позик 24/7.

Спочатку заповнюється онлайн і направляється в компанію заявка на беззаставний кредит. Форму слід заповнювати уважно, а паспортні дані вносити точні, без помилок. Адже невідповідність даних при верифікації може стати причиною відмови. Якщо це перше звернення у компанію Credit Kasa, з потенційним позичальником зв’язується оператор, аби уточнити деталі щодо позики. Залишається тільки дочекатися рішення, підписати договір і гроші надійдуть на карту. Після відправки заявки рішення приймається протягом 8 хвилин, а поповнення рахунку позичальника відбувається протягом 3 хвилин після заключення договору.

Що ще треба знати, беручи гроші в борг без застави?

При отриманні кредитних коштів кожен клієнт Credit Kasa отримує особистий електронний кабінет, в якому може бачити всю інформацію про позику: відсотки, під які видані кошти, строк, на який ви їх отримали, тут же можна управляти грошовими позиками без застави – оплачувати свій кредит, відсотки за ним.

Оплати за позиками слід вносити акуратно, не допускаючи прострочок, оскільки це загрожує позбавленням можливості користуватись лояльністю компанії у вигляді зниженої відсоткової ставки. Навіть, якщо у вас недостатньо коштів, можна оплатити відсотки, це надасть можливість і далі користуватися позиченими грошима, аж до 365 днів – такий загальний строк кредитування. Або ж оплатити частину тіла кредиту і відсотки.

Приймаються оплати за позикою через особистий кабінет, у терміналах самообслуговування, в касах банка на реквізити Credit Kasa.

Обміняти цінну річ на гроші – застаріла і неактуальна практика. Навіщо ризикувати дорогим майном, якщо закрити питання можна за допомогою позики без застави і поручителів? Це швидко, просто, навіть з дому виходити не обов’язково. А у випадку першого звернення – ще і практично безкоштовно (0,01%). 

* У випадку, якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.