Позика з поганою історією

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Як подавати заявку на позику з поганою кредитною історією?
 2. На яких умовах отримують позики онлайн люди з поганою кредитною історією?
 3. Як бути впевненим, що я отримаю швидко позику з поганою кредитною історією?

Відмова – не те, на що розраховуєш у термінових фінансових справах. Існують мікрофінансові організації, що мають невисокий відсоток відмови. Але деякі позичальники не можуть похвалитися гарною кредитною репутацією, а тому не ризикують звертатися за позикою до МФО. Таке рішення помилкове.

У Credit Kasa пропонують оформити позику з поганою історією усім клієнтам, котрі бояться отримати відмову. І ось чому:

 • покрокове, просте оформлення;
 • рішення по заявці протягом 10 хвилин;
 • лояльні вимоги.

Вагомою причиною відмови для Credit Kasa є наявність у позичальника непогашеного кредиту в нашій організації. В інших випадках заявки приймаються до розгляду.

Як подавати заявку на позику з поганою кредитною історією?

Чи є особливості у процедурі оформлення позики для людей, які мають погану кредитну репутацію? У Credit Kasa заявки оформляються за єдиним зразком. Компанія не висуває і жодних додаткових вимог до клієнтів із незразковою репутацією. У них не вимагають довідки про доходи, поручителів, заставу. Щоб взяти мікропозику з поганою кредитною історією, достатньо вказати в анкеті джерело прибутку, з якого позичальник поверне позичені кошти.

Сама процедура оформлення заявки зрозуміла, її заповнення не забере багато часу позичальника. На сайті компанії заповнюється форма, вноситься паспортна інформація, підтверджується особа клієнта, підписується договір. Скористатися послугами Credit Kasa можуть усі бажаючі, котрі:

 • є громадянами України;
 • віком від 18 до 75 років;
 • мають паспорт та ІПН.

Частою причиною небездоганної фінансової репутації є прострочки за позиками. Але виправити ситуацію без сторонньої фінансової допомоги людина не в змозі. А, взявши в кредит потрібну суму, навіть якщо є непогашені минулі кредити, позичальник отримує шанс вийти із скрутного становища.

Credit Kasa з розумінням ставиться до складних життєвих ситуацій, тому шанс отримати позику в компанії мають і люди, вже обтяжені позиками в інших МФО. Потрібно лише оформити заявку та дочекатися рішення.

На яких умовах отримують позики онлайн люди з поганою кредитною історією?

Як і правила оформлення позик, умови кредитування також єдині для всіх позичальників. Отримати можна від 600 до 20 000 грн, на строк, що заявляється самим клієнтом – від 2 до 30 днів. Загальний строк кредитування становить 365 днів. Відсоткова ж ставка за позикою відрізняється:

 1. 0,01% на день – пільгова відсоткова ставка, спеціальна акційна пропозиція від компанії, наприклад, для клієнтів, що вперше звернулися до Credit Kasa.
 2. 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту) – знижена відсоткова ставка*, пропонується клієнтам, які вже виплатили кредит та зарекомендували себе сумлінними платниками.
 3. 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту) – стандартна відсоткова ставка, що діє весь термін кредитування, крім періодів, коли позичальник користується пільговою чи зниженою відсотковою ставкою.

Побутує думка, що отримують позику клієнти з поганою кредитною історією на найбільш невигідних умовах. У Credit Kasa по кожній заявці приймається індивідуальне рішення, тому це узагальнення докорінно помилкове. З цієї ж причини не можна напевно стверджувати, що кожен клієнт отримає схвалення – це можна дізнатися лише надіславши заявку на розгляд.

Як бути впевненим, що я отримаю швидко позику з поганою кредитною історією?

Кожна мікрокредитна компанія оцінює ризики. Тому дізнатися напевно можна, лише подавши заявку та отримавши відповідь.

Але звертаючись до Credit Kasa, ви заощадите час на очікування. Адже відповідь надходить протягом 8 хвилин після подання заявки, а гроші – через 1-2 хвилини після підписання кредитного договору.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.