Кредит на карту Цілодобово

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Як реагує на цілодобові кредити Україна?
 2. Чи дійсно можна цілодобово оформити онлайн кредит?
 3. Що варто пам'ятати позичальнику при отриманні швидкої цілодобової позики онлайн?

Життєвих ситуацій, які змушують залізти в скарбничку, не уникнути нікому. І добре, якщо скарбничка у вас є. Але якщо фінанси вичерпано? Тоді на виручку прийде цілодобовий кредит з оформленням онлайн на карту. За таких обставин, найчастіше, сума потрібна невелика, але дуже терміново і невідкладно: оплата оренди до завтрашньої дати, викуп квитка на потяг, оплата неочікуваного рахунку. І можливість отримати кошти у будь-який час доби в Credit Kasa дозволяє вийти із ситуації без втрат.

Як реагує на цілодобові кредити Україна?

Напевне, вам доводилося чути негативні висловлювання про мікропозики. Чому цей сервіс сприймають з настороженістю, чи справедливе таке ставлення? Раніше, якщо не вистачало коштів, допомоги шукали у родичів. І практика брати відсоток за користування людям тих традицій здається несправедливою.

Коли людині простіше оформити кредит у компанії, що працює цілодобово, і чому без відмови – важливий акцент? Інколи родичі не можуть чи не хочуть виручити. Деякі позичальники не бажають пояснювати родичам, навіщо знадобилися кошти і куди вони витратили свої гроші. А відсутність відмови, на їхню думку, також гарантує просту процедуру отримання. У Credit Kasa такого типу позику оформити не складно. Вимоги прості:

 • паспорт та ІПН;
 • громадянство України;
 • вік від 18 до 75 років;
 • наявність банківської карти на ім'я позичальника.

Мікрофінансові організації багато в чому спростили процедуру видачі коштів – не вимагають довідок про доходи, виписок з трудової, поручителів на позику. Що свідчить про доступність швидкого грошового кредиту онлайн, навіть вночі – отримати його можуть люди без офіційного працевлаштування, ті, що працюють сезонно чи на підробітках, студенти та пенсіонери.

Для багатьох із них звернення до Credit Kasa стало простим і доступним способом вирішити термінові фінансові негаразди. А ще – вигідним. Адже отримати позику нові клієнти можуть під 0,01% на день. За своєчасного погашення кредиту, сума до повернення буде практично така ж, яку і позичали у компанії.

Чи дійсно можна цілодобово оформити онлайн кредит?

У Credit Kasa ви зможете оформити заявку вночі, отримати на неї відповідь, а потім – грошовий переказ. Роботу компанії організовано таким чином, щоб процес розгляду, схвалення та виплати позики був можливим у будь-який час доби, 24/7, без прив'язки до стандартного офісного графіку. Звертаючись у компанію, можете бути певними, що вашу заявку розглянуть найближчим часом. Credit Kasa – це дійсно швидкий сервіс, котрий видає онлайн кредити на карту цілодобово, завдяки автоматизації процесів верифікації. Оформлення складається з таких кроків:

 1. Заповнення короткої заявки.
 2. Розмова з оператором для уточнення деталей.
 3. Очікування рішення.
 4. Підписання договору.
 5. Надходження коштів на вашу карту.

Виконання усіх цих пунктів займає лічені хвилини, необхідна сума буде на рахунку вже протягом пари хвилин після підписання договору. Навіть процес обробки заявки проходить в рекордно швидкий термін – до 8 хвилин очікування.

Що варто пам'ятати позичальнику при отриманні швидкої цілодобової позики онлайн?

Імовірно, що усі ті негативні міфи про мікрокредитування, котрі згадувалися вище, повязані з необережним користуванням позикою, а саме – недотримання строків повернення, допущенням прострочок, ігноруванням умов кредитування, узгоджених в договорі. Незважаючи на легку процедуру отримання мікропозики цілодобово, це фінансова операція, яка накладає певні зобов'язання на позичальника.

Про що треба пам'ятати, аби не створити собі проблем?

 1. Строки. Під час оформлення позичальник обирає період сплати відсотків, протягом якого позичальник планує здійснювати платежі. Якщо не зробити цього, в дію вступає стандартна відсоткова ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту), що збільшує фінансове навантаження. Уникнути цього можна, сплативши до закінчення заявленого періоду сплати відсотків відсотки за позикою – це дозволить позичальнику і далі користуватися кредитними грошима, сплачуючи відсотки, аж до 365 днів.
 2. Сума. Якщо позичальник самостійно вказує бажану для отримання суму, чи можна якось “підкоригувати” заявку на цілодобовий кредит, без відмови отримати позику? Наприклад, вказати суму більше чи менше бажаної? Такі маніпуляції не мають сенсу. Називаючи цифру, варто подумати, на який прибуток ви розраховуєте найближчим часом, чи зможе він покрити позику. Якщо раптом ви отримали прибуток менше, оплатити борг можна частково – відсотки і частина тіла кредиту. В такому випадку знизиться сума відсотків, адже вони нараховуються на суму кредиту, що залишилася.
 3. Оплата. Клієнт самостійно вирішує, у який спосіб повернути позику. Як і цілодобове оформлення експрес кредиту, процес повернення може бути віддаленим – перерахування коштів з карти в особистому кабінеті клієнта, на сайті компанії. Або ж ви можете зробити це через термінали самообслуговування, переказом через касу банку. Якщо з якихось причин це не в змозі зробити сам позичальник, оплатити за нього може інша людина за номером поточного договору.

До Credit Kasa звертаються, щоб позичити грошей в борг 24 години на добу, адже це реальна та швидка допомога в невідкладних ситуаціях, коли зволікати – собі дорожче. Проста та прозора процедура, відсутність прихованих платежів, довідок і поручителів роблять сервіс Credit Kasa не лише швидким, але ще й вигідним.