Часті питання

Позика з поручителем

Хто може отримати?

Можуть отримати ті Клієнти CreditKasa, яким пропозиція надати Поручителя відображена в Особистому кабінеті під час розгляду заявки. В іншому випадку – наявність Поручителя не потрібна.

Хто може стати Поручителем?

Будь який громадянин України, контакти якого надає Клієнт і у якого немає ознак поруки по іншим кредитним договорам та немає активного кредиту в CreditKasa.

Як це працює?

Клієнт заповнює стандартну заявку на отримання позики в особистому кабінеті і у випадку необхідності додаткових гарантій , клієнту може бути запропоновано надати Поручителя. На цьому етапі, від Клієнта потрібен лише ПІБ і телефон потенційного Поручителя та рекомендовано повідомити Поручителя про те, що компанія відправить йому смс з посиланням на сайт де необхідно залишити детальні дані для оцінки Поручителя. Кожна заявка розглядається персонально. Поручитель отримує смс від компанії, яка містить інформація щодо ПІБ клієнта, заявка якого розглядається компанією, і запрошує виступити Поручителем. Поручителю потрібно перейти за посиланням, авторизуватися за номером телефону та заповнити коротку форму заявки. Далі відбувається перевірка даних Поручителя, після якої, у разі успішного результату, буде сформовано Договір Поруки, в якому вказані всі параметри та умови кредиту Клієнта, за який Поручитель приймає відповідальність. Після підписання договору Поруки, компанія повідомляє про це Клієнта, який підписує свій Кредитний Договір та отримує гроші на картку

Яку суму можливо отримати?

Сума кредиту схвалюється персонально для кожного Клієнта після погодження кандидатури Поручителя

Які перевірки проходить Поручитель?

Перевірку контактних даних Поручителя, спроможності сплати кредиту та наявності договорів поруки або активних кредитів у самого Поручителя.

Як довго чекати рішення щодо видачі позики?

Рішення залежить від швидкості дій Поручителя щодо надання власних даних для перевірки. Сама перевірка триває не більше 3-5 хвилин.

Чи змінюються умови повернення кредиту?

Умови повернення кредиту не змінюються

Чи можливо вказати декількох поручителів?

Ні, можливо вказати тільки одного поручителя, який ймовірно дасть згоду. У разі відмови компанії по даному Поручителю можна буде надати контакти іншого.

Чи можливо замінити поручителя?

Так, якщо попередній відхилить заявку або йому буде відмовлено зі сторони компанії

Чи несе відповідальність поручитель?

Так, несе відповідальність у разі несплати заборгованості за поточним кредитним договором Клієнта

Чи будуть вимагати з поручителя оплату?

Так, поручитель бере на себе відповідальність за сплату заборгованості у разі, коли позичальник не виконує умови кредитного договору.

Умови щодо першого кредиту

Скільки я можу отримати, якщо звертаюсь в Кредит Касу вперше?

Ви можете отримати від 600 до 20 000 грн

Яка відсоткова ставка за позикою?

Знижена процентна ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту) надається позичальнику за умови сумлінного здійснення платежів. Стандартна процентна ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту), за виключенням строків, коли Позичальнику надається право користування Кредитом на умовах Зниженої та/або Пільгової процентної ставки.

Яке обмеження по віку для отримання кредиту?

Вік позичальника від 18 до 75 років

Які документи необхідно надати для отримання позики?

Оригінал паспорта громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер).

Чи потрібна справка про доходи та поручителі?

Ні. Кредит Каса надає швидкі позики до зарплати без справки про доходи і поручителів.

Чи необхідно ще щось?

Так. Вам знадобиться діюча банківська картка, на яку ви бажаєте отримати позику. Важливо, щоб вона була оформлена на ваше ім'я. Також вам необхідно мати мобільний телефон для зв'язку з оператором та e-mail, на який ми надішлемо кредитний договір.

Чи можна отримати кредит, якщо я працюю неофіційно?

Так. Головне — наявність постійного трудового доходу, який дозволить вам повернути позичені гроші. Працевлаштовані ви офіційно чи ні — для нас не принципово.

На що можна отримати кредит до зарплати?

На будь-що: подарунки, ліки, покупку техніки або її ремонт, оплату комунальних послуг або погашення заборгованості в інших фінансових компаніях. Можна брати гроші навіть «на життя», аби покрити незаплановані прогалини у бюджеті до зарплати.

Чи можу я отримати кредит, якщо у мене вже є позики?

Так. Кредит Каса схвалить вашу заявку на отримання кредитних коштів, навіть якщо у вас були позики в інших кредитних організаціях. Головне, аби у вас не було не закритих боргів перед ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Отримання кредиту

Як отримати кредит під 0,01 %?

Пільгова процентна ставка - процентна ставка, яка надається Позичальнику як індивідуальна пропозиція з урахуванням застосування Програми лояльності, зокрема для клієнтів, які не мали кредитів в ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Скільки часу триватиме оформлення позики та отримання грошей?

У робочий час новий клієнт може отримати кредитні кошти за 8 хвилин. Звернення клієнтів, з якими ми вже працювали, розглядаються автоматично — гроші на карту надходять протягом кількох хвилин після схвалення заявки.

Як отримати перший кредит?

  • Уважно прочитайте і заповніть заявочну форму на сайті, відповідайте на питання чесно (ПІБ, ІПН, адреса реєстрації тощо)
  • Якщо ви не пройшли ідентифікацію за системою BankID, вам необхідно завантажити в спецформу скан паспорта та індивідуального податкового номера (під час авторизації через BankID нічого завантажувати не потрібно).
  • Прослідкуйте, щоб ваш мобільний був заряджений і перебував у зоні доступу мережі. Скоріш за все, за вказаним вами номером вам зателефонує наш співробітник. Він має задати кілька питань вам та відповісти на ваші. 
  • Протягом 8 хвилин після розмови зі співробітником Кредит Каси ви отримаєте смс із рішенням щодо вашої заявки на отримання позики до зарплати. Після того, як ви вивчите та підпишете договір, гроші автоматично надійдуть на вашу банківську картку.

Чи можна отримати кредит онлайн?

Так. Щоб отримати кошти, нікуди їхати не треба. Ми переводимо гроші на карту. Все відбувається просто і швидко у мережі Інтернет.

Як підтвердити свою особистість у CreditKasa?

Погашення кредиту

Не можу погасити заборгованість в Особистому кабінеті. Що робити?

Радимо звернутися в банк, карткою якого ви намагалися здійснити оплату. У службі підтримки або в мобільному додатку перевірте:

  • чи достатньо коштів на вашому банківському рахунку для здійснення платежу;
  • чи не встановлена на карті заборона або ліміт на оплату в  Інтернет; 
  • чи дійсна карта (чи не вийшов строк її дії і чи не заблоковано її банком).

На карті не вистачає грошових коштів? Поповніть її. Встановлено заборону на проведення онлайн-платежів? Відмініть її. Сума платежу, необхідного для погашення заборгованості вища, ніж ліміт по картці? Збільште ліміт. 

Якщо навіть після цього платіж не проходить, ви можете закрити заборгованість будь-яким альтернативним способом, який зазначено у Як погасити кредит. 

Варто прочитати! Частина українських банків та платіжних систем встановлюють обмеження на кількість невдалих транзакцій на добу. Тому ми радимо не продовжувати спроби доти, доки ви не з'ясуєте причину відмови та не усунете її.

Як погасити кредит?

Будь-яким із зручних для вас способів: 

  • в Особовому кабінеті за допомогою картки будь-якого банку України, який підключено до платіжних систем Visa чи MasterCard;
  • готівкою — у терміналах самообслуговування наших партнерів; 
  • грошовим переказом у касі банку за реквізитами, вказаними на головній сторінці сайту. 

Які документи потрібні, аби погасити заборгованість у банку?

Жодних. Все що необхідно — це номер кредитного договору та реквізити ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Чи можна сплачувати кредит частинами?

Так. Якщо у вас немає можливості сплатити всю суму відразу, варто погасити відсотки і частину тіла кредиту. Таким чином відсотки нараховуватимуться вже на меншу суму.

Як користуватись коштами протягом всього строку кредитування?

Максимальний строк кредитування – 365 календарних днів. Для того, щоб користуватися коштами протягом всього строку кредитування, клієнт повинен сплачувати проценти за користування не пізніше ніж кожен черговий День сплати процентів.

Чи може закрити мою заборгованість інша людина?

Так. Для цього їй необхідно мати номер договору та реквізити Кредит Каси.

Умови щодо повторного кредиту

Чи потрібно мені знову заповнювати анкету?

Ні. Якщо ви вже брали у нас кредит, то всі ваші дані вже є у системі. Необхідно лише вказати бажану суму та час, на який ви плануєте її взяти.

Як довго чекати рішення щодо повторного кредиту?

До 3-х хвилин.

Чи дадуть меня кредит, якщо минулого разу в мене були прострочення?

Так. Проблеми з виплатами не впливають на прийняття рішень.

Скільки можна отримати в кредит під час повторного звернення?

Для постійних клієнтів суми, які доступні в кредит, весь час збільшуються.

Безпека

Чому не приходить смс?

Смс-повідомлення для входу в особистий кабінет може не приходити у випадку поганого прийому сигналу мережі, або у зв'язку з автоматичним додаванням альфа імені чи номеру відправника у чорний список телефону. Радимо перевірити повідомлення від заблокованих номерів. Якщо самостійно знайти причину не вдалось, зверніться до нашого кол-центру за безкоштовним номером 0 800 20 02 21 або до онлайн-чату, що розміщено на сайті.

Що робити у випадку проблем з доступом до особистого кабінету?

Рекомендуємо вам звернутись до нашого кол-центру за безкоштовним номером 0 800 20 02 21 . Наші оператори зроблять усе можливе, щоб вам допомогти. У випадку несанкціонованого входу до особистого кабінету, рекомендуємо дзвонити негайно!

Чому я отримую смс-ідентифікатор, хоча не намагався увійти в особистий кабінет?

Скоріш за все безпека вашого аккаунту під загрозою. У випадку отримання смс-повідомлень, які ви не замовляли, просимо негайно звернутися на гарячу лінію CreditKasa за безкоштовним номером 0 800 20 02 21.

Що робити, якщо дані в особистому кабінеті змінились без мого відома?

Наполегливо рекомендуємо негайно інформувати про несанкціоновану зміну інформації у Вашому особистому кабінеті шляхом зв’язку з нашим оператором за безкоштовним номером 0 800 20 02 21

Дострокове розірвання договору

Чи можу я достроково розірвати договір? Навіть, якщо гроші вже отримано?

Так. У обох випадках.

Які строки дострокового розірвання договору?

Ви можете розірвати договір на споживчий кредит протягом 14 днів з дня укладення договору.

Як достроково розірвати договір?

Згідно Закону України, про таке бажання ви маєте повідомити компанію CreditKasa у письмовій формі. Напишіть листа та відправте його на юридичну (01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407) чи електронну адресу компанії (info@creditkasa.ua). Важливо: Якщо ви подаєте повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій.

Чи треба пояснювати причину дострокового розірвання договору?

Ні.

Коли очікувати на рішення компанії?

Рішення автоматично приймається на користь клієнта.

Які умови повернення грошей?

Протягом 7-ми днів з дати надання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит ви зобов’язані повернути кошти, надані за договором. Також ви маєте сплатити відсотки за користування кредитними грошима з моменту оформлення кредиту і до моменту його сплати.

Чи є відсоток за дострокове розірвання договору?

Ні. Ви маєте повернути тільки тіло кредиту та відсоток за дні користування кредитними грошима.

Чи може договір бути достроково припинено автоматично?

Так. Дострокове припинення договору відбувається автоматично у випадку дострокового повного погашення кредиту та усіх відсотків за ним. У такому випадку дія кредитного договору припиняється у зв'язку з його повним виконанням. Пояснения: расторжение и исполнение - это два разных правовых основания для прекращения договора, хотя последствия и очень похожи.

Добір коштів

Хто може отримати?

Клієнти, що мають активний кредитний договір та які мають пропозицію добору коштів в Особистому кабінеті. Обов’язковою умовою є відсутність простроченої заборгованості за поточним кредитом.

Як це працює?

Щоб отримати додаткові кошти, потрібно зробити всього 2 кліки: обрати необхідну суму в рамках доступної та натиснути кнопку «Взяти ще гроші» і підписати одноразовим паролем Додаткову Угоду і гроші автоматично зарахуються на карту.

Як довго чекати рішення щодо добору коштів?

Моментально

Яку суму можливо добрати додатково?

Сума добору, якщо вона доступна клієнту – є персональною та розраховується щодня.

Чи змінюються умови повернення кредиту?

Збільшується розмір кредиту на суму добору, всі інші умови (строк та відсоткова ставка) залишаються незмінними.

Який строк кредиту з добраною сумою?

Строк кредиту та рекомендовані терміни оплати не змінюються