CreditKasa – мобільний додаток

Часті питання

Умови щодо першого кредиту

Скільки я можу отримати, якщо звертаюсь в Кредит Касу вперше?
Ви можете отримати від 400 до 20 000 грн
Яка відсоткова ставка за позикою?
Знижена процентна ставка – 2% в день надається позичальнику на Заявлений строк та за умови сумлінного здійснення платежів. Стандартна процентна ставка – 2,5% застосовується у весь Строк кредитування, за виключенням строків, коли Позичальнику надається право користування Кредитом на умовах Зниженої та/або Пільгової процентної ставки.
Яке обмеження по віку для отримання кредиту?
Вік позичальника від 18 до 75 років
Які документи необхідно надати для отримання позики?
Оригінал паспорта громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер).
Чи потрібна справка про доходи та поручителі?
Ні. Кредит Каса надає швидкі позики до зарплати без справки про доходи і поручителів.
Чи необхідно ще щось?
Так. Вам знадобиться діюча банківська картка, на яку ви бажаєте отримати позику. Важливо, щоб вона була оформлена на ваше ім'я. Також вам необхідно мати мобільний телефон для зв'язку з оператором та e-mail, на який ми надішлемо кредитний договір.
Чи можна отримати кредит, якщо я працюю неофіційно?
Так. Головне — наявність постійного трудового доходу, який дозволить вам повернути позичені гроші. Працевлаштовані ви офіційно чи ні — для нас не принципово.
На що можна отримати кредит до зарплати?
На будь-що: подарунки, ліки, покупку техніки або її ремонт, оплату комунальних послуг або погашення заборгованості в інших фінансових компаніях. Можна брати гроші навіть «на життя», аби покрити незаплановані прогалини у бюджеті до зарплати.
Чи можу я отримати кредит, якщо у мене вже є позики?
Так. Кредит Каса схвалить вашу заявку на отримання кредитних коштів, навіть якщо у вас були позики в інших кредитних організаціях. Головне, аби у вас не було не закритих боргів перед ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Отримання кредиту

Як отримати кредит під 0,01 %?
Пільгова процентна ставка - процентна ставка, яка надається Позичальнику як індивідуальна пропозиція з урахуванням застосування Програми лояльності, зокрема для клієнтів, які не мали кредитів в ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».
Скільки часу триватиме оформлення позики та отримання грошей?
У робочий час новий клієнт може отримати кредитні кошти за 8 хвилин. Звернення клієнтів, з якими ми вже працювали, розглядаються автоматично — гроші на карту надходять протягом кількох хвилин після схвалення заявки.
Як отримати перший кредит?
  • Уважно прочитайте і заповніть заявочну форму на сайті, відповідайте на питання чесно (ПІБ, ІПН, адреса реєстрації тощо)
  • Якщо ви не пройшли ідентифікацію за системою BankID, вам необхідно завантажити в спецформу скан паспорта та індивідуального податкового номера (під час авторизації через BankID нічого завантажувати не потрібно).
  • Прослідкуйте, щоб ваш мобільний був заряджений і перебував у зоні доступу мережі. Скоріш за все, за вказаним вами номером вам зателефонує наш співробітник. Він має задати кілька питань вам та відповісти на ваші. 
  • Протягом 8 хвилин після розмови зі співробітником Кредит Каси ви отримаєте смс із рішенням щодо вашої заявки на отримання позики до зарплати. Після того, як ви вивчите та підпишете договір, гроші автоматично надійдуть на вашу банківську картку.
Чи можна отримати кредит онлайн?
Так. Щоб отримати кошти, нікуди їхати не треба. Ми переводимо гроші на карту. Все відбувається просто і швидко у мережі Інтернет.

Погашення кредиту

Не можу погасити заборгованість в Особистому кабінеті. Що робити?

Радимо звернутися в банк, карткою якого ви намагалися здійснити оплату. У службі підтримки або в мобільному додатку перевірте:

  • чи достатньо коштів на вашому банківському рахунку для здійснення платежу;
  • чи не встановлена на карті заборона або ліміт на оплату в  Інтернет; 
  • чи дійсна карта (чи не вийшов строк її дії і чи не заблоковано її банком).

На карті не вистачає грошових коштів? Поповніть її. Встановлено заборону на проведення онлайн-платежів? Відмініть її. Сума платежу, необхідного для погашення заборгованості вища, ніж ліміт по картці? Збільште ліміт. 

Якщо навіть після цього платіж не проходить, ви можете закрити заборгованість будь-яким альтернативним способом, який зазначено у Як погасити кредит. 

Варто прочитати! Частина українських банків та платіжних систем встановлюють обмеження на кількість невдалих транзакцій на добу. Тому ми радимо не продовжувати спроби доти, доки ви не з'ясуєте причину відмови та не усунете її.

Як погасити кредит?

Будь-яким із зручних для вас способів: 

  • в Особовому кабінеті за допомогою картки будь-якого банку України, який підключено до платіжних систем Visa чи MasterCard;
  • готівкою — у терміналах самообслуговування наших партнерів; 
  • грошовим переказом у касі банку за реквізитами, вказаними на головній сторінці сайту. 
Які документи потрібні, аби погасити заборгованість у банку?
Жодних. Все що необхідно — це номер кредитного договору та реквізити ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».
Чи можна сплачувати кредит частинами?
Так. Якщо у вас немає можливості сплатити всю суму відразу, варто погасити відсотки і частину тіла кредиту. Таким чином відсотки нараховуватимуться вже на меншу суму.
Що робити, якщо я не встигаю оплатити кредит вчасно?
Щоб уникнути штрафів, ми радимо оформити пролонгацію. Для цього сплатіть відсотки.
Як користуватись коштами протягом всього строку кредитування?»
Максимальний строк кредитування – 99 календарних днів. Для того, щоб користуватися коштами протягом всього строку кредитування, клієнт повинен сплачувати проценти за користування не пізніше ніж кожен черговий День сплати процентів.
Чи може закрити мою заборгованість інша людина?
Так. Для цього їй необхідно мати номер договору та реквізити Кредит Каси.

Умови щодо повторного кредиту

Чи потрібно мені знову заповнювати анкету?
Ні. Якщо ви вже брали у нас кредит, то всі ваші дані вже є у системі. Необхідно лише вказати бажану суму та час, на який ви плануєте її взяти.
Як довго чекати рішення щодо повторного кредиту?
До 3-х хвилин.
Чи дадуть меня кредит, якщо минулого разу в мене були прострочення?
Так. Проблеми з виплатами не впливають на прийняття рішень.
Скільки можна отримати в кредит під час повторного звернення?
Для постійних клієнтів суми, які доступні в кредит, весь час збільшуються.
Ми зв'яжемось з вами