Кредит онлайн мінімум документів

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Хто і навіщо шукає можливості взяти кредит онлайн без фото?
 2. Чому не видають кредит без паспорта і кода?
 3. Шукаєте позику в інтернеті без паспорта? Надійніше звернутися у Credit Kasa
 4. Так само зручно, як і кредит без надання паспорта

Коли мета – терміново отримати фінансування, природним бажанням буде звести до мінімуму усі бюрократичні питання. Тому клієнти хочуть скористатися кредитом без фото і створення копій документів, не кажучи вже про збір довідок і виписок з роботи.

Мікрофінансові компанії лояльні у питаннях, що стосуються умов кредитування. Але чи можна позичити без обов’язкового сканування та надання документів в мікрофінансову компанію?

Хто і навіщо шукає можливості взяти кредит онлайн без фото?

Бажання отримати кредитні кошти без додаткових процедур реєстрації та ідентифікації, як правило, продиктовані прагненням швидше отримати на руки суму, якої не вистачає. З яких ще причин люди шукають оформлення кредиту без фото і дзвінків? Це може бути небажання відповідати на чисельні телефонні дзвінки, невдалий досвід кредитування, наприклад, отримували відмову через певні організаційні помилки. А тому прагнуть максимально спростити процедуру.

У Credit Kasa існує декілька способів ідентифікації особистості клієнта. Один з них передбачає самостійне завантаження даних у систему. Згадана процедура оформлення виглядає так:

 • заповнення заявки;
 • спілкування з оператором, уточнення даних по карті та передача скан-копій документів, якщо кредитуєтесь вперше;
 • очікування рішення по заявці – до 8 хвилин;
 • підписання договору;
 • переказ коштів на вашу карту.

Але існує ще два варіанти підтвердження особистості клієнта, за якими заявка на онлайн позики подається без надання паспорта. Це ідентифікація через BankID, сервіс, розроблений НБУ. Або через додаток Приват24.

Щоб скористатися таким типом ідентифікації, клієнт обирає його з переліку способів, запропонованих для перевірки даних. Далі авторизується в сервісі і підтверджує свою згоду на передачу клієнтських даних у Credit Kasa: ПІБ, паспорт, ІПН та іншу необхідну інформацію. Самому клієнтові не потрібно фотографувати або завантажувати дані, все відбувається автоматично.

Чому не видають кредит без паспорта і кода?

Ці умови – не примха, а єдиний законний шлях отримання онлайн-позики, який забезпечує захист прав клієнта. Підписання договору можливе лише за умови надання документів і електронних копій, а також після процедури ідентифікації клієнта. Навіть якщо ви завантажили дані банківського клієнта і після взяли кредит, це не вважається оформленням без паспорта. Адже банку ви надавали усі документи, оригінали паспорту та ІПН.

Окрім паспортних даних, від клієнта в Credit Kasa вимагається:

 1. Бути громадянином України;
 2. Віком від 18 і до 75 років;
 3. Мати паспорт та ІПН;
 4. Мати трудовий дохід;
 5. Мати банківську карту, оформлену на ім'я клієнта.

Як би того не хотілося деяким позичальника, але гроші в борг терміново не видадуть без паспорта та ІПН. Адже тільки електронний договір захищає клієнта і кредитора, а для його підписання потрібні офіційні документи. Тому, витративши кілька зайвих хвилин на ідентифікацію в Credit Kasa, ви захищаєте себе і свої права.

Шукаєте позику в інтернеті без паспорта? Надійніше звернутися у Credit Kasa

У Credit Kasa одні з найбільш лояльних вимог до позичальників і приємних умов кредитування. Це надійна, ліцензована компанія, звертаючись до якої ви не ризикуєте своїми даними і рахунками. І хіба не краще швидко підтвердити особистість одним із запропонованих компанією способом, ніж витратити купу часу на пошуки варіантів в мережі, де б запропонували отримання позики без паспорта терміново?

До того ж і умови в Credit Kasa оптимальні, доступні позики:

 • на суму від 600 до 20 000 грн;
 • періодичність сплати відсотків від 2 до 30 днів;
 • під 0,01% на день для нових клієнтів;
 • зі строком кредитування 365 днів.

При цьому оформлення онлайн, 24/7. Оплачувати також можна через сайт, в особистому кабінеті, в терміналах самообслуговування, в касі будь-якого банку. Якщо виникають труднощі з поверненням позичених коштів, до закінчення чергового періоду сплати відсотків можна сплатити відсотки і продовжити користуватися позикою, але не більше ніж 365 днів. Або оплатити борг частково, перерахувавши суму відсотків і частини тіла кредиту.

Так само зручно, як і кредит без надання паспорта

Збір та обробка паспортних даних в Credit Kasa відбувається оперативно. Завдяки оптимізованій та автоматизованій системі верифікації, час очікування зведено до мінімуму. Згідно із законом неможливо отримати мікропозику без відправки паспортних даних, але процес ідентифікації в Credit Kasa не потребує багато часу – до 8 хвилин очікування і гроші у вас.