Кредит онлайн з 18 років без відмови

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. На яких умовах можна отримати кредит з 18 років?
 2. Чи може бути вигідною позика з 18 років?
 3. Що важливо пам'ятати про мікропозики з 18 років?

Повноліття, студентство – пора відкриттів, перших заробітків, окремого житла, подорожей. В цей період молоді люди стають самостійними. І навіть беруть позики з 18 років – це сучасний швидкий спосіб вирішити складне фінансове становище без звернення до батьків або знайомих.

В Credit Kasa позику можуть отримати повнолітні студенти, молодь, що працює неофіційно, адже від позичальників не вимагаються довідки про доходи, виписки з відділу кадрів про стаж, поручителі.

На яких умовах можна отримати кредит з 18 років?

Позичальники молодого віку можуть побоюватися відмови, звертаючись в мікрокредитні організації. Але дану категорію клієнтів вже не вважають неплатоспроможною, їм схвалюють позики на тих же умовах, що й іншим користувачам. Наприклад, саме такий підхід в Credit Kasa: гроші видаються на будь-які цілі, без поручителів, виписок з роботи і довідок про доходи. Але чи гарантовано отримання кредиту онлайн з 18 років без відмови для всіх? Ні, оскільки кожна заявка розглядається в індивідуальному порядку, незалежно від віку клієнта.

Щоб отримати позику, знадобитися інтернет, телефон, документи, кредитка і близько десяти хвилин часу. Все оформлення відбувається віддалено, а позичена сума приходить переказом на рахунок позичальника. Право скористатися позикою мають:

 • громадяни України;
 • віком від 18 до 75 років;
 • такі, що мають паспорт та ідентифікаційний код;
 • банківську карту, оформлену на ім’я позичальника.

Credit Kasa, видаючи позики онлайн позичальникам з 18 років, просить вказувати в анкеті джерело прибутку, з якого буде повертатися борг. Для молодих людей це не є перешкодою, адже багато повнолітніх підробляють, займаються репетиторством і навіть працюють повний день, хоч і не офіційно.

До видачі схвалюється сума від 600 до 20 000 грн, бажаний розмір вказує позичальник. Бажаний термін користування грошима також заявляється клієнтом на його розсуд, в діапазоні від 2 до 30 днів. При цьому максимальний строк кредитування становить 365 днів.

Оформити мікрокредит просто: заповнити заявку на сайті Credit Kasa, в телефонній розмові уточнити оператору інформацію, дочекатися схвалення і підписати договір. Так само просто і повертати позику – це робиться віддалено через особистий кабінет клієнта, в терміналах самообслуговування або касі будь-якого банку, переказом на реквізити компанії.

Чи може бути вигідною позика з 18 років?

Побутує думка, що позика в мікрокредитній організації не може бути вигідною, адже завжди є відсоток. Та це твердження можна оскаржити. В Credit Kasa перша позика може бути видана під 0,01% на день. Це практично безвідсотковий кредит, гроші повертають майже в тому ж розмірі, що і позичали. При цьому мікрокредит характеризує ще й ряд переваг:

 1. Просто оформити – віддалено, з дому або будь-якого іншого місця з інтернетом. Не потрібні довідки і поручителі.
 2. Широкий віковий діапазон: компанія постаралася зробити умови лояльними, щоб взяли позику 18 річні, або люди старшого віку, якщо їм знадобиться фінансова підтримка.
 3. Прозорі умови і офіційний договір – захищено права позичальника, зафіксовані всі цифри і виплати, немає прихованих комісій і оплат.
 4. Швидкість отримання – до 8 хвилин очікування рішення після відправки заявки, перерахування коштів на карту позичальника протягом пари хвилин після підписання договору.

В Credit Kasa надаються позики на різні потреби з 18 років. Це може бути оплата навчання, оренди за житло, покупка або ремонт техніки, похід на концерт улюбленої групи. Позичальнику не потрібно пояснювати причину, чому він звернувся за позикою, тоді як прохання дати в борг знайомих неодмінно потягне за собою розпитування. Простота оформлення роблять мікропозику для студентів одним із пріоритетних способів вирішення проблем з готівкою.

Що важливо пам'ятати про мікропозики з 18 років?

Найважливішою інформацією для позичальника, яку він повинен тримати в голові, є термін повернення мікропозик. Якщо обставини склалися не на вашу користь, ви не можете повернути кредитні кошти, слід сплатити відсотки до закінчення заявленого чергового періоду сплати відсотків. Це дозволить вам і далі користуватися позикою, аж до 365 днів. Або ж ви можете оплатити відсотки і частину тіла кредиту, що також знизить суму відсотків на строк, що залишився, адже вони нараховуються на залишок суми кредиту.

Такі дії дозволять знизити фінансове навантаження на обслуговування позики – дозволять зберегти за вами вигідну ставку, вбережуть від штрафів за прострочення виплат.

Доступність позик для осіб від 18 років онлайн – це можливість вирішити фінансові проблеми власними силами, не посвячуючи у них родичів. Credit Kasa з розумінням ставиться до готівкових проблем молоді і готова виручити в непередбачуваній ситуації, що вимагає фінансувань ззовні.