Кредит безробітним

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 70днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Чому компанія готова видати терміновий кредит безробітним?
 2. Умови видачі кредиту безробітним: на карту, після укладення договору
 3. На яких умовах Credit Kasa пропонує отримати кредит безробітному?

Відмова у позиці через відсутність запису в трудовій – неприємне явище, особливо, якщо гроші потрібні вже сьогодні. Тому краще перестрахуватися та подавати заявку до компанії, яка готова видати кредит без офіційного працевлаштування. Такою компанією цілком може бути Credit Kasa – для оформлення позики не потрібне документальне підтвердження доходів, виписки чи довідки з роботи. А також від позичальника компанія не вимагає поручителів чи застави.

Чому компанія готова видати терміновий кредит безробітним?

Відсутність запису в трудовій у сучасному світі не означає, що людина не має доходу. Вона може бути сезонним працівником, який накопичує бюджет на життя за два-три трудові місяці. Або перебувати на випробувальному терміні. Бути працюючим студентом, фрілансером-початківцем. У всіх цих випадках важко отримати довідку про дохід. Але при цьому цілком можливо мати стабільний трудовий прибуток.

У цьому і полягає суть – у Credit Kasa надається можливість отримати кредит офіційно безробітним, але при цьому людина повинна мати джерело прибутку, з якого зможе оплатити позику. Це відображено і у вимогах до позичальника, він повинен:

 • бути громадянином України;
 • мати паспорт та ІПН;
 • віком від 18 до 75 років;
 • мати постійний трудовий дохід.

Однак компанія не вимагає від позичальника документального підтвердження джерела доходу – достатньо вказати його в анкеті. Всі, хто відповідає вимогам, можуть сміливо надсилати заявку в компанію.

Умови видачі кредиту безробітним: на карту, після укладення договору

Жодних особливих вимог для позичальників, які не працюють офіційно, Credit Kasa не висуває. Вони одержують позику на загальних підставах, як і всі клієнти компанії. Щоб оформити позику, слід подати заявку:

 1. Вибрати суму позики – від 600 до 20 000 грн, та періодичність сплати відсотків від 2 до 30 днів.
 2. Заповнити анкету – внести особисті та паспортні дані.
 3. Відповісти на дзвінок оператора – уточнити деталі вашої позики, правила користування, повернення та виплат.
 4. Отримати відповідь по заявці – відповідь надходить СМС-повідомленням на вказаний позичальником номер телефону.
 5. Підписати договір – ознайомитися з документом та підписати електронний договір на позику.
 6. Отримати гроші – переказ прийде на карту позичальника.

Процедура автоматизована, швидке заповнення. І доступна з усіх населених пунктів країни. Звертаються за кредитом безробітні онлайн, гроші перераховуються також віддалено – позичальнику не потрібно їхати в офіс компанії, щоб отримати позику. Якщо є вихід в інтернет, телефон, банківська картка на ваше ім'я, паспорт та код, ви зможете взяти позику з будь-якої точки України.

На яких умовах Credit Kasa пропонує отримати кредит безробітному?

Основні умови позики – це сума, періодичність сплати відсотків, який заявляє сам позичальник, та відсоткова ставка.

Credit Kasa може позичити від 600 до 20 000 грн, суму вказує клієнт. Періодичність сплати відсотків становить від 2 до 30 днів. Можна повернути позику раніше вказаного терміну. Або ж не повертати кредит достроково і користуватися кредитом, аж до 365 днів – це загальний строк кредитування. Для цього слід виплатити відсотки чергового періоду сплати відсотків, а потім погашати відсоток у зазначені у договорі дні.

У Credit Kasa не передбачено особливих умов за кредитами для безробітних – отримують їх без довідок та поручителів, до них застосовуються ті самі відсоткові ставки. Наприклад, клієнт, що вперше звернувся в компанію, може отримати позику під 0,01% на день – це спеціальна акційна пропозиція. Стандартна відсоткова ставка становить 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Але є ще знижена – 1,45% на день*, для тих, хто користувався послугами Credit Kasa та проявив себе як надійний позичальник.Важка ситуація, коли потрібні гроші в кредит, а ви є безробітним з поганою кредитною історією. Але і цю ситуацію можна вирішити, спробувавши оформити позику в Credit Kasa. У компанії лояльні вимоги, індивідуальний підхід до кожної заявки, швидке ухвалення рішення щодо звернення. Варто скористатися пропозицією, адже ви ризикуєте лише десятьма хвилинами вільного часу – приблизно стільки часу потрібно очікувати на відповідь після подачі заявки.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.