Кредит по паспорту в Україні

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Чи легко отримати кредит по паспорту?
 2. Щоб заощадити час, візьміть кредит: швидке оформлення по паспорту
 3. Які переваги виділяють позичальники, що вже взяли кредит по паспорту без довідок?
 4. Не можу розрахуватися за кредитом по паспорту – що робити?

Екстрено, за пару годин, знайти суму для стабілізації нетривкого фінансового становища – завдання, яке все більше громадян вирішують за допомогою швидкого кредиту по паспорту. Послуга дозволяє отримати гроші за півгодини, при цьому навіть виходити з квартири не знадобитися: наприклад, позика від Credit Kasa видається віддалено, все оформлення відбувається онлайн. Сучасний сервіс, який дозволяє спростити життя в напружений життєвий момент.

Чи легко отримати кредит по паспорту?

Популярність мікропозик пов'язана з їх простотою і доступністю для населення. Мінімізовано бюрократичні вимоги, видається позика на підставі паспорта та ідентифікаційного коду – ніяких поручителів, застав, довідок про доходи, виписок з трудової. Credit Kasa не вимагає документального підтвердження платоспроможності, позичальникові досить лише вказати наявність трудового доходу, як можливості повернути борг.

Працевлаштований позичальник за законом, чи ж працює неофіційно, яким майном володіє, чи є у нього позики в інших МФО – ці факти ніяким чином не впливають на рішення про видачу кредиту по паспорту онлайн. Вимоги Credit Kasa до позичальників такі:

 • громадянство України;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • вік від 18 до 75 років;
 • стабільний трудовий дохід.

Також для отримання позики знадобиться банківська карта, зареєстрована на ім'я позичальника. Якщо ви відповідаєте цим простим вимогам, можете подавати заявку і приступати до оформлення позики.

Щоб заощадити час, візьміть кредит: швидке оформлення по паспорту

Якщо рішення про позичку прийнято, справа залишається за малим – заповнити форму і відправити в Credit Kasa заявку на розгляд. А це справа десяти хвилин, адже всі процеси в компанії автоматизовані, організовані таким чином, щоб розгляд звернень клієнтів займав якомога менше часу. Якщо при оформленні першої позики час очікування рішення займає близько 8 хвилин, то при повторному зверненні – до 3 хвилин. Така оперативність робить кредит по паспорту в Україні одним із найбільш популярних способів вирішення фінансових негараздів.

Заявка на позику покроково подається так:

 1. Заповнення заявки. Позичальник вписує в анкету контактну інформацію, надає паспортні дані.
 2. Уточнення деталей. У телефонному режимі проговорюються всі важливі деталі позики.
 3. Прийняття рішення системою. Обробляється інформація, рішення повідомляється позичальникові у СМС.
 4. Підписання договору. Електронна форма договору з фіксованими умовами кредиту передається позичальнику для ознайомлення і підписання.
 5. Отримання коштів. Сума позички надходить на карту позичальника.

Якщо ви звертаєтеся за кредитом, сподіваєтесь отримати терміново по паспорту, без формальностей і довгих процедур, сміливо відправляйте заявку в Credit Kasa. Процедура оформлення автоматизована, рішення приймається неупереджено і швидко, отримати гроші можна цілодобово.

Ті, хто просив у знайомих в борг, знають, що це трудомістке заняття. Доводиться пояснювати обставини, знаходити компроміси. З Credit Kasa все простіше й прозаїчніше: від вас заявка, від компанії – рішення і гроші.

Які переваги виділяють позичальники, що вже взяли кредит по паспорту без довідок?

Швидкість оформлення приваблює, але що на рахунок умов кредитування в Credit Kasa? Адже це головний аргумент в серйозному питанні, пов'язаному з фінансами.

Перевагою позик від компанії є ряд характеристик:

 • Індивідуальний підхід. Позичальник сам визначає суму, яку бажає отримати, і термін, на який має намір взяти кредит швидко по паспорту онлайн. Сума доступна в діапазоні від 600 до 20 000 грн, заявлений строк – від 2 до 30 днів.
 • Вигідна відсоткова ставка. Першу позику нові клієнти отримують за пільговою ставкою 0,01% на день. Повторне кредитування, в разі сумлінного повернення попередньої позики, здійснюється за зниженою ставкою* 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту).
 • Мобільність. В Credit Kasa віддалено не тільки оформляється кредит за один день по паспорту, але і сплачується борг. Оплатити можна на сайті, в особистому кабінеті клієнта, або вибрати інший зручний спосіб – оплата через термінали самообслуговування, через касу банку.

Не можу розрахуватися за кредитом по паспорту – що робити?

Якщо з поверненням коштів виникне ускладнення, можна оплатити частково – відсотки і частину тіла кредиту. Або ж користуватися засобами максимальний строк кредитування – 365 днів, для цього потрібно вносити суму відсотків кожен черговий день сплати відсотків.

Мікропозики від Credit Kasa – послуга, яка приходить на виручку в фінансово складний час. 

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.