Без довідок та поручителів

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Кредит онлайн без поручителів під низький відсоток
 2. Заповніть заявку і візьміть кредит по паспорту без довідок
 3. Визначилися, де взяти кредит без поручителів? Обов’язково вивчіть умови позики
 4. Чому у Credit Kasa можна отримати кредит без довідок?

Не розрахували бюджет, виникла термінова необхідність в додаткових коштах – це привід взяти позику на невелику суму. Але якщо питання термінове, чи можна звернутися за простим кредитом, без обов’язкового збору довідок, в мікрофінансову компанію?

У Credit Kasa не вимагають офіційного працевлаштування та підтвердження доходів від позичальника. Достатньо лише вказати в анкеті, під час оформлення заявки, джерело вашого прибутку, яке дозволить повернути позичені у компанії кошти.

Але це ще не всі переваги кредитування у Credit Kasa.

Кредит онлайн без поручителів під низький відсоток

Відсоткова ставка – важливий критерій позики, адже саме вона визначає, скільки вартуватиме позичальнику послуга кредитування. У Credit Kasa відсоткова ставка може бути різною, залежно від того, чи кредитувався позичальник у компанії раніше, як ретельно виконував свої кредитні зобов’язання. Стандартна кредитна ставка становить 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Знижена відсоткова ставка* – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту), пропонується позичальникам, які вже мають історію кредитування у компанії, сумлінно виконували умови попередніх договорів. А 0,01% на день – це пільгова відсоткова ставка. З таким відсотком доступне оформлення термінового кредиту без надання довідок, наприклад, для тих, хто вперше оформлює позику в Credit Kasa.

Це вигідна пропозиція для нових клієнтів, адже з такою відсотковою ставкою позичальник повертає практично ту саму суму, що й взяв. На сайті є форма-калькулятор, де автоматично розраховується сума відсотків за вашою майбутньою позикою. Просте оформлення кредиту онлайн – заявка без довідок, зі швидким розглядом – також є перевагою для клієнта. Для оформлення позики знадобиться:

 • громадянство України;
 • вік від 18 до 75 років;
 • паспорт та ІПН.

Ще позичальнику знадобиться власна банківська картка, на яку буде переказано кошти, і телефон для зв'язку, якщо знадобляться уточнення за заявкою. Credit Kasa не вимагає застави, поручителів, виписок про офіційне працевлаштування або довідок про розмір вашої зарплати.

Заповніть заявку і візьміть кредит по паспорту без довідок

Оформити позику в Credit Kasa просто – процес покроковий, інтуїтивно зрозумілий, оскільки розрахований на людей з різним досвідом користувача.

 1. Заповнити заявку, внести паспортні та контактні дані.
 2. Уточнити деталі щодо позики в телефонній розмові з оператором компанії.
 3. Отримати відповідь по заявці.
 4. Підписати електронний договір.
 5. Отримати переказ коштів на картку.

Проходить оформлення позики без довідок про доходи, без надання виписок з роботи або трудової книжки – нічого з перерахованого не вимагають від клієнта. Позика видається на будь-які потреби: покупки, поїздки, терміновий ремонт, оплата оренди та інше. Тому позичальнику, при оформленні, не треба пояснювати, на що саме він витратить позичені кошти.

Визначилися, де взяти кредит без поручителів? Обов’язково вивчіть умови позики

Подати заявку на позику в Credit Kasa можуть люди без офіційного працевлаштування, ті, що працюють на себе, тимчасово працевлаштовані, студенти, пенсіонери. Умови кредитування наступні:

 1. Доступна сума від 600 до 20 000 грн.
 2. Бажаний строк обирає клієнт – від 2 до 30 днів.
 3. Загальний строк кредитування – 365 днів.

Видається терміновий кредит на підставі паспорта та ІПН, без довідок та поручителів. А тому клієнт не витрачає час на бюрократичні процедури та збирання паперів.

Всі умови за кредитом зберігаються в особистому кабінеті клієнта, а ще тут можна оплачувати позику. Також оплати приймаються через термінали самообслуговування, касу будь-якого банку.

Чому у Credit Kasa можна отримати кредит без довідок?

Компанія намагається спростити процедуру оформлення, починаючи від подання заявки і до процесу ідентифікації особистості клієнта. Тому і не вимагає довідок про доходи, розмір заробітної плати, офіційне працевлаштування. Під час заповнення анкети, у процесі оформлення заявки, позичальника просять вказати джерело доходу, щоб переконатися у здатності погашення термінового кредиту. Якщо сподіваєтеся без відмови і довідок взяти позику, слід надавати лише правдиву інформацію про себе, свій прибуток. І так само виважено обирати і суму, і терміни позики, щоб не допускати прострочок. 

Для деяких позичальників довідка є перепоною для оформлення позики, наприклад, людей на випробувальному терміні, студентів, сезонних працівників. Тому потреба у швидких кредитах без всіляких довідок висока. Та й офіційно працевлаштованим громадянам набагато комфортніше оформляти позику без додаткового збирання паперів.Якщо ви також знаходитеся в пошуку кредитора, який не змушує витрачати час на бюрократичні процедури з довідками, звертайтесь до Credit Kasa. Ми постаралися організувати все так, щоб ви взяли кредит швидко, без довідок та зайвих турбот.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.