Кредит від 0,01%

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Хто може отримати кредит під 0,01%?
 2. Умови кредиту онлайн: беремо кошти під 0,01 відсотків
 3. Як оформлюються мікропозики без високих відсотків?
 4. Про що ще повинні пам'ятати клієнти?

Вигідна позика – звучить дуже заманливо для людини, якій потрібні гроші в борг. Але чи реальні ці обіцянки, чи ж кредитами без високих відсотків лише привертають увагу?

Отримати кредитні кошти з мінімальною оплатою за користування цілком реально. Мікрокредитування є дуже конкурентним ринком, а тому мегавигідні пропозиції від компаній – не рідкість.

Хто може отримати кредит під 0,01%?

Позика під низький відсоток – це не постійна практика компанії, а спеціальна, акційна пропозиція для деяких категорій клієнтів. Настільки вигідні умови пропонують з метою зацікавити потенційних позичальників, якось виділитися в середовищі конкурентного ринку. Тому кредит без високого відсотка – це чесна і, безперечно, вигідна пропозиція, якою не слід нехтувати. Особливо, якщо в даний момент думаєте, де позичити суму, якої не вистачає. 

У Credit Kasa вигідною позикою можуть скористатися клієнти, які оформлюють позичку вперше. Їм пропонується пільгова відсоткова ставка – 0,01% на день. Вимоги до позичальників такі:

 • бути новим клієнтом компанії;
 • підходити за віком – від 18 до 75 років;
 • мати громадянство України, паспорт і код;
 • карту банку, оформлену на ім'я позичальника;
 • мати трудовий дохід.

Ніяких додаткових документів або довідок – не потрібні виписки з трудової, офіційне працевлаштування, письмове підтвердження доходів. Цільове призначення кредиту без високого відсотка з видачею онлайн може бути будь-яким: на покупки, оплату рахунків, оренди, боргу, поїздку, свято, щоб дотягнути до зарплати. Позики Credit Kasa видає на будь-які потреби, тому кошти клієнт вільний витрачати на власний розсуд.

Умови кредиту онлайн: беремо кошти під 0,01 відсотків

Позики з низьким відсотком видають на загальних умовах, Credit Kasa не висуває ніяких додаткових вимог при отриманні цього типу позики. А тому оформлення просте, відбувається дистанційно, не витратне за часом. Головні характеристики позички від Credit Kasa наступні:

 1. Доступна сума від 600 до 20 000 грн.
 2. Бажана періодичність сплати відсотків кредитування заявляється клієнтом, в межах від 2 до 30 днів.
 3. Відсоткова ставка – 0,01% на день.

Клієнт отримує позику під 0,01 відсотків. Це пов'язано з обслуговуванням позички, компанія закладає мінімально можливий відсоток на супровід договору.

Але помилково думати, що така пропозиція невигідна для позичальника. Адже 0,01% на день – це невелика сума, практично не відчутна для бюджету. Якщо ви позичаєте суму до 10 000 грн, то в день будете сплачувати лише 1 грн відсотків. Тому такі позики і називаються кредитами без високих відсотків, адже настільки незначна ставка майже непомітна – ви повертаєте практично ту ж суму, що і позичали. Переплата в пару гривень не покриє навіть проїзд в маршрутці, якщо б ви вирушили позичати необхідну суму у друга.

Як оформлюються мікропозики без високих відсотків?

Звернувшись вперше в Credit Kasa за позичкою, можете скористатися покроковою інструкцією для оформлення позики:

 • визначіться з сумою і строком вашої позики;
 • заповніть форму заявки, уважно впишіть паспортні дані, ідентифікаційний номер – помилки не допускаються;
 • пройдіть ідентифікацію в системі BankID або завантажте прямо в спецформу скан паспорта та ІПН;
 • відповівши на дзвінок оператора, уточніть деталі;
 • дочекайтеся СМС з рішенням за заявкою – воно прийде протягом 8 хвилин після розмови з оператором;
 • підпишіть договір і отримайте гроші на карту.

Алгоритм, за яким оформляються позики онлайн без високих відсотків, простий і зрозумілий, з ним не виникне проблем навіть у клієнтів з невеликим користувацьким досвідом. Якщо ж ви зіткнулися з труднощами при заповненні, зверніться на гарячу лінію, оператори допоможуть вирішити питання.

Про що ще повинні пам'ятати клієнти?

Оплата боргу можлива на сайті, в особистому кабінеті клієнта, в терміналах самообслуговування, в касі будь-якого банку. Перераховується вся сума одномоментно, або оплачується відсоток і частина тіла кредиту.

Чому важливо стежити за строками користування мікропозикою під 0,01 відсоток? Якщо з якихось причин вам важко повернути борг, до закінчення чергового періоду сплати відсотків можете оплатити відсотки за позикою. Це дозволить і далі користуватися кредитними коштами, але не більше 365 днів. При цьому пільгова відсоткова ставка буде змінена на знижену – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). У разі прострочення в дію вступає стандартна відсоткова ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту).

Коли ситуація вимагає фінансування ззовні, така вигідна позика буде дуже доречною, адже ви зможете користуватися грошима за символічний відсоток. Таку послугу новим клієнтами пропонує Credit Kasa – отримання позики онлайн, практично без відсотків, за приємними умовами – 0,01% на день, з простою процедурою подачі заявки.