Кредит від 0,01%

Акція
Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 15 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2 дні 140 днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Хто може отримати кредит під 0,01%?
 2. Умови кредиту онлайн: беремо кошти під 0,01 відсотків
 3. Як оформлюються мікропозики без високих відсотків?
 4. Про що ще повинні пам'ятати клієнти?

Вигідна позика – звучить дуже заманливо для людини, якій потрібні гроші в борг. Але чи реальні ці обіцянки, чи ж кредитами без високих відсотків лише привертають увагу?

Отримати кредитні кошти з мінімальною оплатою за користування цілком реально. Мікрокредитування є дуже конкурентним ринком, а тому мегавигідні пропозиції від компаній – не рідкість.

Хто може отримати кредит під 0,01%?

Позика під низький відсоток – це не постійна практика компанії, а спеціальна, акційна пропозиція для деяких категорій клієнтів. Настільки вигідні умови пропонують з метою зацікавити потенційних позичальників, якось виділитися в середовищі конкурентного ринку. Тому кредит без високого відсотка – це чесна і, безперечно, вигідна пропозиція, якою не слід нехтувати. Особливо, якщо в даний момент думаєте, де позичити суму, якої не вистачає. 

У Credit Kasa вигідною позикою можуть скористатися клієнти, які оформлюють позичку вперше. Їм пропонується пільгова відсоткова ставка – 0,01% на день. Вимоги до позичальників такі:

 • бути новим клієнтом компанії;
 • підходити за віком – від 18 до 75 років;
 • мати громадянство України, паспорт і код;
 • карту банку, оформлену на ім'я позичальника;
 • мати трудовий дохід.

Ніяких додаткових документів або довідок – не потрібні виписки з трудової, офіційне працевлаштування, письмове підтвердження доходів. Цільове призначення кредиту без високого відсотка з видачею онлайн може бути будь-яким: на покупки, оплату рахунків, оренди, боргу, поїздку, свято, щоб дотягнути до зарплати. Позики Credit Kasa видає на будь-які потреби, тому кошти клієнт вільний витрачати на власний розсуд.

Умови кредиту онлайн: беремо кошти під 0,01 відсотків

Позики з низьким відсотком видають на загальних умовах, Credit Kasa не висуває ніяких додаткових вимог при отриманні цього типу позики. А тому оформлення просте, відбувається дистанційно, не витратне за часом. Головні характеристики позички від Credit Kasa наступні:

 1. Доступна сума від 600 до 20 000 грн.
 2. Бажана періодичність сплати відсотків кредитування заявляється клієнтом, в межах від 1 до 30 днів.
 3. Відсоткова ставка – 0,01% на день.

Клієнт отримує позику під 0,01 відсотків. Це пов'язано з обслуговуванням позички, компанія закладає мінімально можливий відсоток на супровід договору.

Але помилково думати, що така пропозиція невигідна для позичальника. Адже 0,01% на день – це невелика сума, практично не відчутна для бюджету. Якщо ви позичаєте суму до 10 000 грн, то в день будете сплачувати лише 1 грн відсотків. Тому такі позики і називаються кредитами без високих відсотків, адже настільки незначна ставка майже непомітна – ви повертаєте практично ту ж суму, що і позичали. Переплата в пару гривень не покриє навіть проїзд в маршрутці, якщо б ви вирушили позичати необхідну суму у друга.

Як оформлюються мікропозики без високих відсотків?

Звернувшись вперше в Credit Kasa за позичкою, можете скористатися покроковою інструкцією для оформлення позики:

 • визначіться з сумою і строком вашої позики;
 • заповніть форму заявки, уважно впишіть паспортні дані, ідентифікаційний номер – помилки не допускаються;
 • пройдіть ідентифікацію в системі BankID або завантажте прямо в спецформу скан паспорта та ІПН;
 • відповівши на дзвінок оператора, уточніть деталі;
 • дочекайтеся СМС з рішенням за заявкою – воно прийде протягом 8 хвилин після розмови з оператором;
 • підпишіть договір і отримайте гроші на карту.

Алгоритм, за яким оформляються позики онлайн без високих відсотків, простий і зрозумілий, з ним не виникне проблем навіть у клієнтів з невеликим користувацьким досвідом. Якщо ж ви зіткнулися з труднощами при заповненні, зверніться на гарячу лінію, оператори допоможуть вирішити питання.

Про що ще повинні пам'ятати клієнти?

Оплата боргу можлива на сайті, в особистому кабінеті клієнта, в терміналах самообслуговування, в касі будь-якого банку. Перераховується вся сума одномоментно, або оплачується відсоток і частина тіла кредиту.

Чому важливо стежити за строками користування мікропозикою під 0,01 відсоток? Якщо з якихось причин вам важко повернути борг, до закінчення чергового періоду сплати відсотків можете оплатити відсотки за позикою. Це дозволить і далі користуватися кредитними коштами, але не більше 300 днів. При цьому пільгова відсоткова ставка буде змінена на знижену – 2% на день. У разі прострочення в дію вступає стандартна відсоткова ставка – 3% на день.

Коли ситуація вимагає фінансування ззовні, така вигідна позика буде дуже доречною, адже ви зможете користуватися грошима за символічний відсоток. Таку послугу новим клієнтами пропонує Credit Kasa – отримання позики онлайн, практично без відсотків, за приємними умовами – 0,01% на день, з простою процедурою подачі заявки.