Кредит пенсіонерам

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. На яких умовах видають кредит пенсіонерам
 2. Чи важко взяти кредит в інтернеті пенсіонерам?
 3. Чи буде вигідним кредит для пенсіонерів?
 4. Сучасне кредитування пенсіонерів стало пересічною послугою для населення

Пенсійний вік вже давно не асоціюється зі старістю – сучасні пенсіонери освоюють нові технології, подорожують, допомагають дітям. Іноді в цьому їм підсобляє і Credit Kasa, допомагаючи кредитом онлайн тим пенсіонерам, які відправили заявку в компанію.

Досі до пенсійного кредитування ставляться з часткою негативу, як сторонні обивателі, так і самі пенсіонери. Але ця практика дуже поширена в усьому світі – позика на короткий час під невеликий відсоток може вирішити складну ситуацію, не призводячи до її погіршення.

На яких умовах видають кредит пенсіонерам

Кредитування людей пенсійного віку у Credit Kasa здійснюється на загальних умовах. Компанія не висуває жодних додаткових вимог та умов при видачі позики цій категорії позичальників. Право скористатися позикою має кожен повнолітній громадянин України, не старше 75 років, у якого є паспорт та ІПН. Оформлення позики віддалене, тому обов'язковою є банківська карта на ім'я клієнта та доступ до інтернету.

Умови отримання позики однакові для пенсіонерів та інших позичальників. Credit Kasa не вимагає довідок про доходи, виписок із трудової, поручителів та застави. Не вимагають у клієнтів і номерів родичів при оформленні.

Характеристики позики наступні:

 • Доступна сума – від 600 до 20 000 грн;
 • Заявлений строк кредитування (обирає сам клієнт) – від 2 до 30 днів;
 • Загальний строк кредитування – 365 днів.

При оформленні позики клієнт вказує суму та комфортний для нього термін кредитування. Оскільки мікропозики беруть на термінові потреби, то й повертають їх найближчим часом. Тому заявлений строк – до 30 днів. Однак користуватися позиченими коштами можна і довше – до 365 днів, виплачуючи при цьому відсотки за позикою та частинами тіло кредиту.

Чи важко взяти кредит в інтернеті пенсіонерам?

Для людей похилого віку складна процедура оформлення може стати бар’єром при отриманні позики. Однак у Credit Kasa процес подачі заявки максимально простий та інтуїтивно зрозумілий, навіть для людини з невеликим досвідом користувача. Процедура оформлення позики онлайн для пенсіонерів складається з таких кроків:

 1. Зайдіть на сайт та виберіть у полі заявки суму та строк.
 2. Перейдіть до форми анкети. Внесіть особисті та паспортні дані у відповідні поля, будьте уважні, помилки не допускаються.
 3. Надішліть заявку та дочекайтеся дзвінка оператора. При необхідності він уточнить деталі по заявці.
 4. Чекайте на відповідь. Вона надійде на вказаний номер телефону у вигляді СМС-повідомлення.
 5. Підпишіть електронний договір, ознайомившись із запропонованими умовами кредитування.
 6. Отримайте грошовий переказ на карту.

Можна подумати, що самостійно займатися оформленням позик літнім пенсіонерам, та ще й онлайн – це зайвий клопіт. Але віддалений мікрокредит – це багато в чому плюс для людей похилого віку. Їм не потрібно відвідувати офіс, турбувати себе чергами, поїздкою в транспорті. Та й контакт із безліччю людей не завжди на користь, особливо у сезон епідемій. Якщо під час подання заявки виникнуть ускладнення, можна звернутися за допомогою на гарячу лінію, оператор компанії допоможе впоратися з труднощами.

Те саме стосується і повернення позики – клієнт обирає найзручніший для нього варіант. Сплатити позику можна віддалено, через сайт Credit Kasa, або ж у терміналах самообслуговування, касі будь-якого банку.

Чи буде вигідним кредит для пенсіонерів?

У Credit Kasa є кілька відсоткових ставок за кредитом: пільгова – 0,01% на день, знижена – 1,45% на день* та стандартна – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту).

Пільгова відсоткова ставка – це акційна пропозиція, якою можуть скористатися клієнти, що вперше звертаються за позикою. З мінімальним відсотком 0,01% позики для пенсіонерів гарантовано будуть вигідними – адже сума до повернення практично дорівнює тій, що позичили.

Якщо клієнт вже повторно звертається за позикою, йому буде запропоновано одну з двох ставок – стандартну або знижену. Останню пропонують тим клієнтам, хто зарекомендував себе відповідальним платником. І це також вигідна пропозиція від компанії.

Сучасне кредитування пенсіонерів стало пересічною послугою для населення

Все менше в борг беруть у друзів, адже такими проханнями не хочеться турбувати знайомих, та й не всі готові давати кошти під чесне слово. Звертатися за фінансовою допомогою до мікрофінансових організацій вже стало нормою для сучасного суспільства. І такої традиції дотримуються й люди пенсійного віку.

У Credit Kasa онлайн позика пенсіонерам пропонується на загальних умовах, без утисків за віком, упередженого ставлення. Отримати позику можна 24/7, лише заповнивши заявку на сайті.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.