Вигідний кредит

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Вигідний кредит – це коли все по-чесному
 2. Вимоги для отримання кредиту на вигідних умовах без довідок
 3. Оформлення заявки на отримання коштів та повернення коштів

Думаєте про позику, однак немає часу на складні процедури оформлення? У такому випадку скористайтеся найвигіднішими кредитами від надійного кредитора. В Credit Kasa гроші на будь-які купівельні потреби: техніка, ремонт, оплата рахунків, просто, аби дожити до наступної зарплатні. А умови отримання та повернення прості та зрозумілі кожному позичальнику.

Вигідний кредит – це коли все по-чесному

Credit Kasa є представником нової генерації фінустанов, які стали відповіддю на запити сучасного суспільства. Мало кому хочеться стояти в чергах, пояснювати банківським клеркам, навіщо бере гроші. Сьогодні важливо розібратися у всіх формальностях та отримати гроші щонайшвидще. І це перша причина, чому клієнт візьме вигідний кредит в нашій організації.

А друга причина – умови, які пропонує компанія позичальникам. А саме можливість користуватися позикою на умовах зниженої чи пільгової відсоткової ставки. Але і стандартний договір виконується чесно:

 • Без прихованих комісій
 • Без додаткових платежів
 • Без страхування
 • Без упередженого ставлення
 • Без довідок та поручителів.

Вимоги для отримання кредиту на вигідних умовах без довідок

Політика кредитування лояльна, оскільки розрахована на довготривалу співпрацю з клієнтом. Отримати кошти в борг може будь-який громадянин від 18 до 75 років. Для цього не обов’язково мати офіційне працевлаштування, лише постійне джерело доходу, що важливо для більшості українців, які працюють не за трудовою.

Щоб отримати позику, необхідно вказати:

 1. Паспортні дані,
 2. Номер ідентифікаційного коду,
 3. Номер банківської карти, оформленої на ім'я клієнта.

Завершальним етапом угоди є ідентифікація особи та підписання договору. Та ці офіційні процедури проводяться онлайн в особистому кабінеті, без відвідування фінансових установ. Що також робить споживчий кредит вигідним для людей, терміново потребуючих готівки.

Погасити борг можна у декілька способів: в особистому кабінеті, на сайті, в терміналах самообслуговування, банківським переказом на реквізити компанії. Розрахунок може бути одномоментним, однією сумою, або частковий: відсотки та частина тіла кредиту, а потім – решта суми.

Оформлення заявки на отримання коштів та повернення коштів

Для тих, хто вже оформлював позику в компанії, процедура отримання наступної кредитної суми максимально проста: зайти до особистого кабінету та створити заявку. Після позитивного рішення щодо звернення, позичальник лише підписує договір в особистому кабінеті, може обрати будь-яку свою карту для зарахування коштів. Всього декілька хвилин, і потрібна сума у вашому розпорядженні.

Якщо це перше звернення в організацію, знадобиться більше часу. Однак для тих, хто кредитується вперше, доступна пільгова відсоткова ставка, а з нею споживчий кредит найвигідніший.

Щоб отримати кредитну суму, виконайте наступні кроки:

 • Заповніть заявку на сайті;
 • Уточніть деталі щодо вашої заявки, коли вам зателефонує представник компанії;
 • Підпишіть електронний договір;
 • Зачекайте 1-2 хвилини та перевірте баланс кредитки.

Credit Kasa – найпростіший, не витратний за часом, лояльний за кредитними умовами спосіб отримати кошти, яких вам зараз не вистачає.