Кредит без відмови онлайн

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. Чи завжди клієнт отримує кредит онлайн без відмови?
 2. Які клієнти цікавляться позиками онлайн з приміткою «без відмови»?
 3. Що важливіше: чи видаються швидкі позики без відмов, чи умови отримання позики?
 4. Позика без проблем – правила обслуговування та повернення позички

Терміново потрібні гроші, а друзі та знайомі допомогти не можуть – ситуація, в якій ніхто не захоче опинитися добровільно. Якщо ж випадково таке сталося, зверніться до Credit Kasa. Для постійних клієнтів компанії отримання кредиту з високим шансом схвалення, практично без відмови* – простий і достойний вихід із складної ситуації. 

Чому Credit Kasa? Компанія має високі показники схвалення заявок, висуває прості та реальні вимоги до позичальників для отримання позики, пропонує хороші умови співпраці.

Чи завжди клієнт отримує кредит онлайн без відмови?

Схвалити кожне звернення, тобто, видати кредитні кошти усім, хто подав заявку – неможливо, відмови трапляються. Наприклад, Credit Kasa не видає гроші тим, у кого є непогашений кредит в нашій компанії. Але показник схвалення заявок постійних клієнтів у Credit Kasa складає 93% – це висока позначка.

Така цифра можлива, завдяки лояльним умовам і вимогам до позичальників, налагодженим процесам верифікації даних. Сьогодні позика без відмови компанією видається переважній більшості постійних клієнтів. Позику можна отримати без довідки про доходи, офіційного працевлаштування, залучення поручителів. Достатньо лише виконати основні вимоги:

 • бути громадянином України;
 • мати паспорт та ІПН;
 • бути старшим 18 і молодшим 75 років;
 • мати банківську карту, оформлену на ваше ім’я;
 • отримувати стабільних дохід.

Які клієнти цікавляться позиками онлайн з приміткою «без відмови»?

Негативної відповіді щодо позики часто бояться люди, яких можуть зарахувати до неплатоспроможної категорії позичальників. Це студенти, сезонні працівники, люди, що займаються підрядною діяльністю, офіційно не працевлаштовані. Також шукають гарантій, що та чи інша компанія видає позики без відмов, люди з неідеальною кредитною історією, ті, хто вже має активну позику в інших МФО. У Credit Kasa ці люди мають усі шанси отримати позику, якщо мають дохід.

Сама процедура оформлення проста:

 1. Заповнити заявку на головній сторінці сайту.
 2. Відповісти на дзвінок оператора і уточнити всі деталі по вашій позиці.
 3. Дочекатися рішення по заявці.
 4. Підписати договір.

Як бачите, вам знадобиться вихід в інтернет, телефон, паспорт і код, банківська карта та декілька хвилин часу, щоб оформити заявку. Гарантувати ж отримання термінової грошової позики без відмови компанія не може, оскільки на рішення впливає багато факторів. Дізнатися точно, чи схвалять його звернення, клієнт може, лише відправивши заявку. У Credit Kasa відповідь від компанії приходить протягом 8 хвилин після відправки заявки, тому ви не ризикуєте своїм часом, у випадку негативної відповіді.

Уважне заповнення даних під час відправки анкети, зазначення джерела прибутку, правдиві відповіді оператору значно підвищують шанси на схвалення вашої позики.

Що важливіше: чи видаються швидкі позики без відмов, чи умови отримання позики?

Обираючи кредитора, слід не стільки хвилюватися про відмову, скільки оцінити умови, на яких вам пропонують позику. Ці параметри визначають, чи вигідна пропозиція.

Отримати в борг у Credit Kasa можна суму від 600 до 20 000 грн строк 365 днів. При оформленні клієнт вказує бажані параметри – суму і періодичність сплати відсотків. Позику можна взяти на будь-які потреби: ремонт, покупку, заміну техніки, оплату комунальних послуг, плату за оренду, лікування, подорож.

Безумовно, клієнт хоче отримати позику без відмов і перевірок, зосереджений на цьому. Але не варто забувати і про відсоткову ставку. У Credit Kasa передбачені спеціальні умови кредитування – лояльна відсоткова ставка 0,01% на день для нових клієнтів. Це вигідна пропозиція, практично безвідсоткова позика, адже сума до повернення майже дорівнює сумі, що позичили. Якщо клієнт вже користувався послугами, сумлінно сплатив борг, йому пропонується знижена відсоткова ставка * 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). В інших випадках діє стандартна відсоткова ставка 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту).

Позика без проблем – правила обслуговування та повернення позички

Подальший супровід позики принципово важливий, адже дотримання зобов’язань, які ви на себе взяли, підписавши договір, вбереже від додаткових витрат на обслуговування позички. Тому слід не лише вивчити, які шанси у вас на отримання позики без відмови у даної компанії, але і які умови повернення вона пропонує.

Маючи позику в Credit Kasa, чітко притримуйтесь передбачених договором строків повернення кредитних коштів. Якщо повернути борг в ці часові рамки вам важко, ви сплачуєте відсоток за позикою до закінчення чергового періоду сплати відсотків. Це дозволить вам і надалі користуватися позиченими коштами, але не більше 365 днів. До того ж, така процедура збереже для вас вигідні умови по відсотках. Якщо, дізнаючись про позики, цікавитися лише видачею без відмови і перевірок, ігноруючи важливу інформацію про умови виплат, можна випустити з уваги, що недотримання строків загрожує виникненням додаткових витрат.

Повернути кошти компанії ви можете онлайн – перерахувавши з карти в особистому кабінеті, на сайті. Чи скориставшись терміналами самообслуговування, зробивши переказ на реквізити через касу банку.

У житті ніхто не застрахований від ситуацій, коли фінансів немає, а знадобилися вони терміново. Потрібний кредит надасть Credit Kasa без відмови для більшості постійних клієнтів.


* У випадку, якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.

** за статистикою, за станом на конкретну дату, відсоток позитивних рішень про видачу кредитів для постійних клієнтів становить 93%