Кредит без перевірок і дзвінків онлайн

Акція
Швидкий кредит на кілька днівдо 20 000 грн
Велика сума на кілька тижнів до 50 000 грн
Сума
600 грн 50 000 грн
Періодичність оплати % Рекомендований строк
2дні 140днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті

Умови кредитування

Гарантія безпеки:

Icon
Icon

ЗМІСТ:

 1. То чи можна взяти кредит без перевірок і дзвінків?
 2. Що важливіше: отримати мікропозику без дзвінків або позичку на хороших умовах?
 3. Що ще слід дізнатися про швидко позику ("без дзвінків" не так важливо, як зручність оплати)
 4. У пошуках позики без дзвінка, не забудьте про важливе

Чому оформлення кредиту онлайн без перевірок є найбільш затребуваним запитом серед позичальників? З фінансовою скрутою хочеться розправитися пошвидше, а тому складні алгоритми отримання позик дратують. Credit Kasa – фінансова установа, де оптимізовані організаційні та бюрократичні процедури. У компанії реєстрація заявки, рішення по ній, отримання потрібної суми – це справа десяти хвилин.

То чи можна взяти кредит без перевірок і дзвінків?

Звідки беруться перевірки і дзвінки? Після подачі заявки, мікрофінансова організація повинна перевірити дані клієнта, зіставити інформацію з базами, отримати підтвердження особи. Лише потім приймається рішення, щодо позики онлайн. Не обходиться без дзвінків, якщо цей процес виконується вручну, до нього залучені кілька фахівців з різних підрозділів. Коли їхня робота не синхронізована, клієнтові можуть надходити надокучливі дзвінки з ідентичними питаннями. Це відбирає час і сили.

Все вищеописане не стосується Credit Kasa. У компанії синхронізовані і автоматизовані процеси верифікації, тому позичальника не втомлюють незліченними дзвінками, а перевірка даних займає мінімум часу. Хоча таке оформлення і не можна назвати швидкою позикою без перевірок, але процедура максимально наближена до цього, адже містить мінімум дискомфорту для клієнта. Ось як відбувається процес оформлення в Credit Kasa:

 • заповнюєте форму заявки;
 • проходите ідентифікацію в системі BankID або завантажуєте скан-копії паспорта та ІПН в спецформу (за законом оформити позику без перевірки особистості не можна);
 • якщо знадобляться уточнення, з вами зв'яжеться співробітник;
 • отримуєте СМС з рішенням за заявкою;
 • підписуєте електронний договір і отримуєте переказ на карту.

Credit Kasa не приховує, що при першому оформленні позики клієнту можуть зателефонувати, якщо з’явиться потреба. Але це буде разовий дзвінок, а в іншому ж процедура передбачає оформлення швидкої позики без перевірок з надмірним формалізмом. Зрозуміло, інформація перевіряється, але без нав'язливих контактів з позичальником. При повторному оформленні, заявки розглядають уже автоматично, на підставі раніше отриманих від клієнта даних.

Щоб отримати позику, не потрібні довідки про доходи і поручителі, отож, клієнт може не боятися, що йому зателефонують на роботу або будуть набридати знайомим, яких він вказав би поручителями. Всі аспекти кредитування залишаються між позичальником і кредитором.

Що важливіше: отримати мікропозику без дзвінків або позичку на хороших умовах?

Умови кредитування – ось той критерій, який повинен привертати увагу клієнта, а не наявність разового дзвінка під час оформлення. Ось які умови пропонує Credit Kasa. Позика оформляється віддалено, кошти надходять на банківську карту позичальника, тому нікуди їхати за грошима не потрібно. У Credit Kasa можна взяти від 600 до 20 000 грн. Суму вказує позичальник, заповнюючи заявку. Бажана періодичність сплати відсотків також заявляється клієнтом – від 2 до 30 днів. Відсоткова ставка за мікрокредитом може варіюватися:

 1. Пільгова відсоткова ставка – 0,01% на день. Доступна для нових клієнтів, які раніше не зверталися в компанію Credit Kasa за позичкою.
 2. Знижена відсоткова ставка* – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Для позичальників, що кредитувалися раніше і зарекомендували себе відповідальними та дисциплінованими платниками.
 3. Стандартна відсоткова ставка – 1,5% в день (на перші 180 днів кредиту) та 1.18% на день (на період з 181 до 365 дня кредиту). Застосовується весь термін кредитування, крім періодів, коли позичальник користується пільговою або зниженою відсотковою ставкою.

Напружена ситуація з фінансами – неприємний факт. І розв'язати цю проблему швидше, за допомогою позики без перевірок і дзвінків – зрозуміле бажання кожної людини. Credit Kasa готова запропонувати комфортне оформлення позик, з мінімальними клопотами для клієнта, і лояльні умови. З пільговою ставкою в 0,01% на день – це як взяти в борг у знайомих, адже відсоток мінімальний, віддаєте ви практично стільки, скільки і позичили.

Скористатися позичкою можуть громадяни України від 18 до 75 років, які мають на руках паспорт і ІПН, а також банківську карту, оформлену на своє ім'я. Credit Kasa не вимагає від позичальника офіційного працевлаштування, досить лише вказати в анкеті джерело прибутку, який дозволить вам оплатити борг.

Що ще слід дізнатися про швидко позику ("без дзвінків" не так важливо, як зручність оплати)

Те, як відбувається повернення коштів за позикою – ще одна важлива характеристика кредитування. В Credit Kasa оплата здійснюється у декілька способів:

 • оплатою з карти на сайті, в особистому кабінеті клієнта;
 • готівкою в терміналах самообслуговування, перелік партнерів вказано на сайті;
 • банківським переказом на реквізити компанії в касі будь-якого банку.

У пошуках позики без дзвінка, не забудьте про важливе

Що робити, якщо грошей немає, а платити за договором потрібно вже? Ось які варіанти можливі в Credit Kasa. Погасити позику можна частково, сплативши відсотки і частину тіла кредиту.

Якщо важко повернути гроші в обумовлений період, слід сплатити відсотки за позикою і продовжити користуватися позиченими коштами. Загальний строк кредитування в Credit Kasa становить 365 днів – весь цей період позичальник може користуватися грошима, оплачуючи відсотки в призначені договором дні оплати відсотків.

В Credit Kasa ви можете розраховувати на отримання позики терміново, без формальностей і тривалих перевірок. Продумана процедура заощаджує ваш час і забезпечує комфорт при отриманні позики на будь-які потреби.

* У випадку якщо знижена відсоткова ставка співпадає зі стандартною, вважається, що пільгові умови в цьому випадку не надаються. Credit Kasa залишає за собою право переглядати розмір зниженої ставки у бік зниження, що має своїм наслідком активацію пільгових умов для клієнтів.